Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTANIN REKOR YILINDA ALJ BAYİLERİ EN ÇOK SATIŞ SIRALAMASINDA BİRİNCİ

Toyota, Türkiye pazarına girdiği tarihten bu yana 50 bin 937 adetle en yüksek satış adedine ulaşırken, en çok satış gerçekleştiren bayisi A...

Toyota, Türkiye pazarına girdiği tarihten bu yana 50 bin 937 adetle en yüksek satış adedine ulaşırken, en çok satış gerçekleştiren bayisi ALJ Otomotiv oldu. 
2015 yılında, İstanbul Toyota Plaza ALJ ve Ankara Toyota Plaza ALJ 2 bin 793’er adet olmak üzere toplamda 5 bin 586 adetlik otomobil satışına imza attı. 

Toyota Plaza ALJ İstanbul Çekmeköy’de 8 bin metrekarelik, Ankara Toyota Plaza ALJ ise 11.000 metrekarelik alanda Toyota’nın Satış, Servis, Yedek Parça, Sigorta ve İkinci El hizmetlerini sunuyor. 
ALJ Otomotiv A.Ş. Genel Müdürü Gökhan Aşıkoğlu, Toyota’nın insana saygı prensibini öncelikli ilke edinmiş ALJ’yi en iyi şekilde temsil ettiklerini belirterek “Yenilenen modellerimiz ile birlikte 2015 yılında Toyota olarak rekorlara ulaştık. 

2012-2015 yılları arasında aldığımız üstün başarı ödüllerinin yanı sıra, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre kurguladığımız hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımlarımızın karşılığını alıyoruz. Böylelikle müşterilerimize verdiğimiz kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde 2015 yılını 2 bayimizin birincilikle kapatması bizlere haklı bir gurur yaşatıyor” dedi.