Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HYUNDAI ASSANA YENİ BAŞKAN

Türk otomotiv sektörünün yükselen yıldızı Hyundai Assan, 2016 yılını yeni bir başkan ile karşıladı.  Daha önce Hyundai Motor Company...

Türk otomotiv sektörünün yükselen yıldızı Hyundai Assan, 2016 yılını yeni bir başkan ile karşıladı. 


Daha önce Hyundai Motor Company’de Strateji ve Planlama Bölümü’nde çalışan ve şirkette 30 yılı aşkın tecrübesi olan Mong Hyun Yoon, Hyundai Assan Başkan ve CEO’su olarak yeni görevine başladı. 

Hyundai Assan’ın Türkiye’deki tüm operasyonlarından sorumlu olan M.H. Yoon, özellikle şirketin “Müşteri Memnuniyetinde 1 Numara Olmak” hedefini zirveye taşıyacak. 

İzmit Fabrikası’ndaki üretimle beraber satış ve satış sonrası gibi alanlardaki hizmetlere yön verecek olan Yoon, Türkiye ekonomisine önemli ölçüde katkı yapan ihracatta da etkin bir rol oynayacak.

Hyundai Assan’ın yeni başkanı Yoon, göreviyle ilgili olarak, “Kardeş ülkemiz Türkiye’de bulunduğum için çok heyecanlı ve mutluyum. Hyundai olarak bizim için her zaman müşteri memnuniyeti, yüksek kaliteli ve güvenli araçlar üretmek ön plandadır. 

Bu sebeple tüm çalışmalarımızdaki ana gündem maddelerimiz müşterilerimizle kuracağımız güçlü bir bağdır. Markamızın imajını artırmak ve ayrıca müşterilerimize sunduğumuz kaliteli ürünlerimizle en çok sevilen otomobil markası olmak da bir diğer hedefimiz” dedi.