Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PEUGEOT 20 AY SIFIR FAİZ FIRSATI

Peugeot, teknolojik ve konforlu bir araç sahibi olmak isteyen tüketicilere Kasım ayında kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.  2015 yılı...

Peugeot, teknolojik ve konforlu bir araç sahibi olmak isteyen tüketicilere Kasım ayında kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 

2015 yılında, tüketicilerini “Yılın Motoru” seçilen 1.2 Puretech motoru ve sınıfının en az yakıt tüketen BlueHDi EAT6 tam otomatik şanzımanı ile buluşturan Peugeot, yılın son iki ayına girerken kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 

Yüzde sıfır faiz fırsatını 40.000 TL’ye varan tutarda ve 24 aya varan vadelerde sunan Peugeot, tüketicilere yeni yıla girmeden hayallerini gerçekleştirme imkanı sunuyor. 

Sınıfının standartlarını yeniden belirleyen BlueHDi EAT6 Tam Otomatik Dizel versiyonlarının da sunulduğu 308, 3008, 5008 ve 508 modellerinde 40.000-TL için 20 ay %0 faizli kredi imkanı sunuluyor. 
Peugeot, Euro 6 normlarına uygun BlueHDi motor seçeneği ile yakıt tüketimi ve emisyon salınımları açısından sınıfında çıtayı yükseltmeye devam ediyor. 

Aktif Şehiriçi Fren Sistemi, MirrorScreen Teknolojisi, Geri Görüş Kamerası ve Park Assist gibi birçok teknolojik donanımları ile şehiriçi araç kullanımını daha da keyifli hale getiren Yeni Peugeot 208 ve Peugeot SUV ailesinin başarılı üyesi Peugeot 2008 modellerinde ise, 24.000 TL 24 ay %0 faizli kredi imkanı Peugeot showroomlarında tüketicileri bekliyor. 

 Ticaretin hiçbir zaman durmayacağını kanıtlayan Peugeot hafif ticari ürün gamının başarılı modelleri Partner Tepee ve Bipper Tepee modelleri ise, 20.000 TL için 20 ay %0 faizli kredi imkanı ile Peugeot showroomlarında tüm Partner ve Bipper severleri bekliyor.