Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MİTSUBİSHİ 7700 TL YE VARAN İNDİRİM FIRSATI

Temsa Motorlu Araçlar farklı segmentlerdeki Mitsubishi Motors marka araçlarda büyük bir indirim fırsatı sunuyor.  Mitsubishi L200, A...

Temsa Motorlu Araçlar farklı segmentlerdeki Mitsubishi Motors marka araçlarda büyük bir indirim fırsatı sunuyor. 

Mitsubishi L200, Attrage ve ASX’lerde 7.700 TL’ye varan indirimler yetkili satıcılarda yeni bir araç sahibi olmak isteyenleri bekliyor. 

Kış aylarını ‘Mitsubishi sahibi’ olarak karşılamak isteyenlere Temsa Motorlu Araçlar çok avantajlı bir indirim kampanyası sunuyor. Mitsubishi L200’lerde 1.227, Attrage’larda 3.422 ve ASX’lerde tam 7.700 TL’lik indirimler yeni bir araç sahibi olmak isteyenleri bekliyor. 

Yeni Mitsubishi L200: 
Hem performanlı hem çevre dostu, MIVEC+Dizel ile dünyada bir ilk! SUV özelliklerine sahip atletik ve yenilenmiş güçlü tasarımıyla dikkat çeken Yeni Mitsubishi L200, yakıt ekonomisinden kolay manevra kabiliyetine kadar kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak üzere baştan tasarlandı. 
Yenilenen efsane Mitsubishi L200, MIVEC ve Dizel özellikleri bir arada sunduğu dünyada bir ilke imza attığı yeni motoru ile daha ekonomik, daha güçlü ve daha çevreci olarak beklentilerin ötesine geçiyor. 

Üstelik yüzde 20’ye varan yakıt tasarrufu ve yüzde 17 daha az karbon salınımıyla Yeni Mitsubishi L200 hem kullanıcılarının cebini hem de çevreyi düşündüğünü bir kez daha kanıtlıyor. 

Paris-Dakar Rallisi’nde elde ettiği başarılar ile offroad performansını kanıtlamış Pajero’dan geliştirilen yeni 4 sürüş modlu 4x4 Super Select sistemi, sessiz motor ve yalıtım özellikleriyle Yeni Mitsubishi L200 üstün arazi performansı sağlıyor.  

Mitsubishi Attrage 
Mitsubishi Attrage yakıt ekonomisiyle fark yaratıyor… 1,2 Intense MT ve CVT modelleriyle Türkiye pazarına sunulan Mitsubishi Attrage, hafifletilmiş gövdesi, aerodinamik yapısı, geniş iç hacmi, yüksek donanım özelliklerinin yanı sıra düşük yakıt tüketimi ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Anahtarsız giriş sistemi ve çalıştırma, tam otomatik dijital klima, cruise control, bluetooth, yağmur ve far sensörü, ısıtmalı ve sinyalli yan aynalar, deri direksiyon ve vites topuzu, alüminyum alaşımlı jantlar gibi iç ve dış donanımları bulunan Attrage’da bu özelliklere ek olarak; EBD destekli ABS ve BA fren destek sistemi, ASTC aktif denge kontrolü ve kaymayı önleyici çekiş sistemi, 6 hava yastığı ayrıcalıkları da standart olarak sunuluyor. B segmentinde yer alan Attrage farklı motor seçenekleri, 100 kilometrede ortalama 4,9 litre yakıt tüketimi ve ortalama 113 g/km CO2 salınımıyla fark yaratıyor.  

Mitsubishi ASX 1.6 Dizel 
Mitsubishi ASX Dizel çevreciliğiyle bir adım önde! Dizel motorlu Mitsubishi ASX, çevreye duyarlılık konusunda beklentilerinizin üzerine çıkıyor. Yüksek motor performansına ek olarak yeni 1.6 DI-D motor, eşsiz yakıt tasarrufu ve düşük emisyon salınımını kullanıcılarına bir arada sunuyor. 

Auto Stop&Go (AS&G) fonksiyonu düşük yakıt tüketimi sağlarken, üstün aerodinamik tasarımı ve hafif gövde yapısı ise enerji kaybını minimuma indirgeyerek daha ekonomik bir sürüş sağlıyor. Mitsubishi ASX’in çevre dostu fonksiyonları, yüksek performanstan ödün vermeden sürücünün bütün isteklerini karşılayacak nitelikte.