Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA SERVİSLERİNDE YÜZDE 20 İNDİRİM FIRSATI

Toyota’nın “Kış Servis Günleri Kampanyası” Toyota Forever Kart sahiplerine kazandırmaya devam ediyor.  Kasım ayı boyunca sürecek kam...

Toyota’nın “Kış Servis Günleri Kampanyası” Toyota Forever Kart sahiplerine kazandırmaya devam ediyor. 

Kasım ayı boyunca sürecek kampanyada Toyota Plazalara gelen Toyota Forever Kart sahipleri, 2010 yılı ve öncesi modellerde yüzde 15’ten başlayan yedek parça ve yüzde 20’den başlayan işçilik indirimi ile BP’de yüzde 4’e varan akaryakıt hediyesinden yararlanacaklar. 

Kış bakım kampanyasında; Forever Kart indirimlerine ek olarak periyodik bakım ve yağ değişimlerinde 1 lt. Toyota Orijinal Motor Yağı hediye edilirken, 4 adet Bridgestone, Lassa ve Michelin marka lastik alımlarında bir sonraki bakım için 80 TL’lik hediye çeki de Toyota kullanıcılarının olacak. 

Kış bakımı için Toyota’larını yetkili servislere götürenler KDV dahil 250 TL ve üzeri mekanik servis harcamalarında Akbank kredi kartlarına özel 3 ay taksit erteleme imkanından da yararlanacaklar. Türkiye’nin her köşesine yayılan Toyota Plazalarda yapılan bakım sonucunda kazanılan puanlar, aracın Forever Kart’ına yüklenecek. 

Sektörün en kapsamlı sadakat programı olan Forever Kart sahipleri, “Kış Servis Günleri Kampanyası” ile puanlarını artırma olanağına ve kazandıkları puanlar ile elde ettikleri statüye göre birçok indirim olanağına sahip olacaklar. 

Toyota kullanıcılarının tüm bu indirim ve büyük avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey; otomobillerini en yakın Toyota Plazaya götürmek ve Toyota Forever Kart’ın ayrıcalıklar dünyasından faydalanmaya başlamak olacak. 

Forever Kart’ı olmayan Toyota sahipleri ise, Toyota Plazalarda hemen kartlarını çıkartarak, aynı gün içinde servis avantajlarından yararlanabilecekler.