Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PEUGEOT FİKS MENÜLERDE YÜZDE 25 İNDİRİM FIRSATI

Peugeot Yetkili Servisleri’nde, tüm Peugeot modellerinde Fiks Bakım Paketleri avantajlı fiyatlar ile Peugeot kullanıcılarına sunuluyor.  ...

Peugeot Yetkili Servisleri’nde, tüm Peugeot modellerinde Fiks Bakım Paketleri avantajlı fiyatlar ile Peugeot kullanıcılarına sunuluyor. 


3 Ekim – 14 Kasım tarihleri arasında devam edecek olan Peugeot Bakım Kampanyası kapsamında Fiks Menü’lerde %15 indirim ve Peugeot 3 Yaş ve Üstü Fiks Menü’lerde %25 indirim sizleri bekliyor. 

Ayrıca bakım kampanyasına ek olarak, her 4 adet Michelin, Bridgestone, Continental veya Pirelli marka lastik alımında Total’den 100TL’lik akaryakıt veya bir sonraki servis işlemlerinde geçerli olacak 100TL değerinde indirim çeki hediyesi Peugeot kullanıcılarına sunuluyor. 
Türkiye’nin 54 noktasında hizmet veren Peugeot Yetkili Servisleri’nde, uzman ve eğitimli personel ile Peugeot marka araçların bakım ve onarım hizmetleri en iyi şekilde uygulanıyor. Peugeot’da kaliteli ve üstün servis hizmetlerinin yanısıra ücretsiz teşhis ve fiyatlandırma yapılarak özel avantajlar da sunuluyor. 

3 Ekim – 14 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan Peugeot Bakım Kampanyası’na dahil olan Peugeot Yetkili Servisleri’ne uğrayarak Fiks Menü’lerde %15 indirimden veya Peugeot 3+ Fiks Menü’lerde %25 indirimden siz de faydalanabilirsiniz. 

Bu avantajlara ek olarak kampanya süresi boyunca, 4 adet lastik satın alan araç sahiplerine bir de hediye sunuluyor. Bu kapsamda Michelin, Bridgestone, Continental veya Pirelli marka lastik alımına Total’den 100 TL’lik akaryakıt veya bir sonraki servis işlemlerinde geçerli olacak 100 TL değerinde indirim çeki hediyesi Peugeot kullanıcıları için çok çazip bir teklif olarak yer alıyor. 

Tüm bu fırsatları kaçırmamak ve kış mevsimine hazırlıklı girmek için tüm Peugeot araç kullanıcılarını Peugeot Yetkili Servisleri’ne davet ediyoruz.