Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

ISUZU D-MAX İNGİLTEREDE YILIN PİCK UPI SEÇİLDİ

Isuzu D-Max, Uluslararası “Commercial Fleet Awards” ödüllerinde ikinci kez Yılın Pick-up’ı ödülünü kazandı.  Her yıl düzenlenen “Tic...

Isuzu D-Max, Uluslararası “Commercial Fleet Awards” ödüllerinde ikinci kez Yılın Pick-up’ı ödülünü kazandı. 

Her yıl düzenlenen “Ticari Filo Ödülleri”; motor üreticileri, tedarikçiler, filo grupları, haber yayın ekipleri ve sektör uzmanlarının, sektöre ve pazara en hakim, saygın isimlerinden oluşan jüri tarafından belirleniyor. 

Jürinin mükemmeliyetçi bir yaklaşımla yaptığı değerlendirme ile ikinci kez başarı ile çıkan Isuzu D-Max’ e ödülü, Uluslararası Telmford merkezinde gerçekleştirilen törenle verildi. 

Burada bir açıklama yapan Ticari Filo Editörü Stephen Briers, şunları söyledi: “Isuzu pick-up filoların ihtiyaçlarını anlayan uzman bir ağa sahiptir.

Jüri, D-Max’in 5 yıllık bir garantiye sahip olmasından övgü ile bahsettiler, aracın sahip olduğu güvenlik ekipmanları ve 3,5 tonluk çekme kapasitesi, fiyat ve performans açısından sektördeki rakiplerinden ileride bir perspektif ve rekabetçi bir yapı çizmektedir, 

Bunun yanı sıra off-road özelliklerinin de üstün olması nedeniyle, D-Max yolda evdeki kadar rahat, etkileyici bir sürüş deneyimi sunuyor.” Isuzu İngiltere Genel Müdürü William Brown da ikinci kez alınan ödülle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Bu başarı sürekli sıkı çalışma ve kusursuz hizmeti ile filo satış ekibimiz tarafından hak edilmiştir . 

Ayrıca D-Max filo alıcılar için cazip bir seçenek olmaya devam ediyor.Aracın üstün teknik ve donanım özellikleri, yüksek taşıma kapasitesi ve düşük kullanım maliyeti göz önüne alındığında pazardaki en çok tercih edilen araç olmuştur.”