Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

İSTANBUL PARK OTO PAZARINDAN İKİNCİ EL ARAÇ ALANA UÇAK BİLETİ BEDAVA

İstanbul Park Oto Pazarı( İPOP) ,Türkiye’de ilk defa yapılan uygulamayla araç alanlara iki kişilik Avrupa’ya gidiş-dönüş uçak bileti hediy...

İstanbul Park Oto Pazarı(İPOP) ,Türkiye’de ilk defa yapılan uygulamayla araç alanlara iki kişilik Avrupa’ya gidiş-dönüş uçak bileti hediye ediyor. 

İPOP’TA OTOMOBİLLER AVRUPA’YA UÇURUYOR! 
2.200 dönümlük İstanbul Park kompleksinin içerisinde 70 dönüm alan içinde yer alan İPOP’tan 1 Ekim ile 31 Aralık tarihleri arasında otomobil alan herkes çekilişsiz kurasız Avrupa’ya gidiş dönüş 2 kişilik uçak bileti kazanıyor. 

Konunun detayları ile bilgi veren İstanbul Park Oto Pazarı (İPOP) Satış ve Pazarlama Direktörü Cevat Kabataş “ İPOP olarak sektöre girerken birçok alanda farklılıklar yaratacağımızı iddia etmiştik. Sektörde yine bir ilke imza atıyoruz. 

Çekiliş yok, kura yok. Kısacası 1 Ekim 31 -Aralık 2015 tarihleri arasında araç alan herkes 1 yıl boyunca herhangi bir tarihte 2 kişilik Avrupa seyahati kazanacak. Üstelik bu seyahatlerin konforlu geçmesi konusunda da çalışmalarımız var. Yapılacak olan rezervasyonların %90’ı Star Alliance üyesi havayolları ile gerçekleştirilecek” dedi 

ARAÇLARDA FİYAT SINIRLAMASI YOK 
İPOP’ta müşterileri için bundan sonrada pek çok sürpriz kampanyaya imza atacağının altını çizen Cevat Kabataş, ”Amacımız ve ilk hedefimiz müşterilerimizin buradan mutlu ayrılması. 

Bu amaçla da bu ve benzeri kampanyalar yıl boyunca devam edecek. Bu kampanyanın en güzel tarafı ise marka, fiyat, model gibi sınırlamalarla müşterilerin kısıtlanmaması. Biz herkese eşit mesafede duruyoruz. En lüks aracı alan da en uygun fiyatlı aracı alan da bu kampanyadan faydalanacak.” dedi 

BİR YIL İÇERSİNDE İSTEDİĞİN ZAMAN KULLANABİLİRSİN 
Kampanyada bir ay ,on gün gibi zaman kısıtlamasının da olmadığını vurgulayan Kabataş “ Başvuru konusunda da müşterilerimizi sıkıştırmıyoruz. Aracını aldıktan sonra 30 günlük bir zaman tanıyoruz. 30 gün içerisinde tatil planını yapan müşterimizi ilk başvurusundan 6 hafta sonra tatile yollayabiliyoruz. Bu 6 haftalık süre zarfında pasaport, vize ve diğer hazırlıklarını yapabiliyorlar. 

Müşterilerimiz hem güvenilir bir ortamda araçlarını satın alacaklar hem de Londra ,Paris, Roma, Amsterdam gibi marka şehirlere 1 yıl içinde seyahat edebilecekler. İpop’tan araç satın alan müşterilerin kampanyadan faydalanabilmek için sadece şase numarası ve kendilerine verilecek olan olan özel kod ile www.ipopucuruyor.com başvurmaları yeterli olacaktır. Yine kampanya ile ilgili tüm detaylar bu siteden öğrenilebilecek” dedi. 

İPOP AİLE OTO PAZARI OLDU 
İPOP’un eksikliklere cevap veren bir proje olduğunun altını çizen Kabataş,” Bizler pazarın ön araştırmasını yaparken en önemli tespitimiz ailecek gezilecek bir ortamın olmadığıydı. Bu nedenle İPOP olarak bütün etkinlik ve kampanyalarımız da ailelere yönelik uygulamalar kurguluyoruz. Çünkü bu tür tüketimlerde artık bir kişinin değil tüm aile fertlerinin görüşü önemli oluyor. 

Eşler bir araç alırken birbirlerinin fikirlerini, hatta çocuk varsa çocuklarının fikirlerini almak istiyorlar. Ailelerin kendilerini güvende hissettiği, güvenli ve kaliteli bir ortam yarattığımız için çok mutluyuz. Araç alırken aile bireylerinin araçları test edeceği alanlar kurguladık. Çocukların ve eşlerin dinlenebileceği, rahatça zaman geçirebileceği tesisleri oluşturduk.” dedi 

2. EL OTO PAZARINDA 1 İLK... 10 GÜN İÇİNDE ARACI BEĞENMEZSEN GERİ GETİR “DEĞİŞİM GARANTİSİ” 
“10 gün içerisinde aracı beğenmezsen geri getir” kampanyasının insanlar için büyük bir güven kaynağı olduğunu vurgulayan Kabataş “Bırakın ikinci eli sıfır araçta bile değişim garantisi yoktur. Sıfır sektöründe ancak çok ciddi bir sorun varsa değişim söz konusudur. 

Oysa biz garantili ve ekspertizi yapılmış 2. El araçlarda kayıtsız şartsız değişim garantisi veriyoruz. Müşteri aldığı aracı 10 gün içerisinde değiştirmek isterse ve 2 bin kilometreden fazla kullanım yapmadıysa ya da araca herhangi ir zarar vermediyse alım yaptığı aracı beğendiği farklı bir araçla bir kereliğine değişim yapabilecek.Haber7