Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AVRUPA RALLİ KUPASI TÜRKİYEYE GELDİ

2015 Avrupa Ralli Kupası’nda dahil Crotia Rally, Castrol Ford Team Türkiye’den Murat Bostancı-Onur Vatansever’in zaferi ile sonuçlanırken, ...

2015 Avrupa Ralli Kupası’nda dahil Crotia Rally, Castrol Ford Team Türkiye’den Murat Bostancı-Onur Vatansever’in zaferi ile sonuçlanırken, ekip bu birincilikle Avrupa Ralli Kupası’nı kazanmayı garantilemiş oldu

02-03 Ekim tarihlerinde Hırvatistan'da düzenlenen 2015 Avrupa Ralli Kupası'na dahil Crotia Rally, Murat Bostancı-Onur Vatansever ekibinin zaferi ile sonuçlandı. 

Bu sezon ülkemizi Avrupa Ralli Kupası'nda temsil eden Castrol Ford Team Türkiye takımından Bostancı-Vatansever, bu yarışla kupadaki 5.zaferini kazanarak sezonun bitimine 3 yarış kala Avrupa Ralli Kupası'nı kazanmayı garantiledi. 
Sezona Bulgaristan Rallisi zaferi ile başlayan, daha sonra İstanbul'daki Bosphorus, Bulgaristan'daki Sliven ve Sırbistan'daki Serbia rallilerini kazanan rallilerini kazanan Murat Bostancı-Onur Vatansever, en yakın rakipleri Birleşik Arap Emirlikleri'nden Rashid Al Ketbi-Karina Hepperle'nin önünde zafere ulaşmayı başardı. 

Ülkemize otomobil sporlarındaki en önemli başarılardan birisini kazandıran Castrol Ford Team Türkiye takımı ve Murat Bostancı-Onur Vatansever ekibini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.