Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AVİS TE MASTERCARD İLE YÜZDE 25 İNDİRİM FIRSATI

Kampanyadan tüm Mastercard kredi kartı sahipleri faydalanabilir. Kampanya 31 Aralık 2015'e kadar geçerlidir.  Avis genel kiral...

Kampanyadan tüm Mastercard kredi kartı sahipleri faydalanabilir. Kampanya 31 Aralık 2015'e kadar geçerlidir. 


Avis genel kiralama koşulları geçerlidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya filo imkanları ile sınırlıdır. Kampanya tüm Avis ofislerinde geçerlidir. Ödeme MasterCard kredi kartı ile yapılmalıdır. 

Ödeme kiralama yapılan ofiste kredi kartı ile yapılacaktır. Rezervasyonlar ve kiralamalar Mastercard web sitesi üzerinden üye girişi ile yapılacaktır. Mastercard ve AVIS kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkı saklıdır. 

Kampanya yurt içi kiralamalarında geçerlidir. Ödeme şekilleri: Toplam kiralama tutarı ve güvence bedelleri, kiralamanın başında, aracı kiralayan kişiye ait kredi kartı ile peşin tahsil edilir. C,E,P,L ve K araç gruplarında, çift kredi kartı ibraz edilmesi gereklidir. Kiralamanın sonunda oluşabilecek olan fatura tutarı farkı ise aynı kredi kartından tahsil veya iade edilir. 

Kredi kartı sahibinin kiralama esnasında şahsen bulunması gerekmektedir. Başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapılamaz. Müşteri tarafından ibraz edilen kredi kartından, kiralama bedeline ek olarak, kiralanacak araç grubuna göre 300 – 2250 TL arasında depozit tahsilatı ya da ön provizyon blokajı yapılacaktır. 

Bu sebeple kartın bu miktarlarda (kira ve depozit toplam bedeli kadar) limit müsaitliğinin olması gerekmektedir. Depozit olarak tahsil ya da bloke edilen tutar, kiralama bitiminde, varsa yukarıda belirtilen ek hizmet, güvenceler, yakıt, hasar, ceza vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecek, blokaj kaldırılacaktır. 

Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan 3-5 iş gününde hesabınıza yansımaktadır. Yabancı kredi kartlarında iadeler ise 10-14 iş gününde hesabınıza yansımaktadır.