Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SMART FORTWO CABRİO FRANKFURT AUTOSHOWDA TANITILACAK

Mercedes-Benz grubuna bağlı markalardan Smart, uzun zamandır devam ettiği araştırma ve geliştirme çalışmaları sonrasında, bu yıl ilk kez bi...

Mercedes-Benz grubuna bağlı markalardan Smart, uzun zamandır devam ettiği araştırma ve geliştirme çalışmaları sonrasında, bu yıl ilk kez bir cabrio model ile karşımıza çıkıyor. 
Özellikle üst bölümün olmaması nedeniyle dayanıklılık tarafında zayıf olabileceği düşünülen yeni Smart Fortwo Cabrio, yapılan testlerde Fortwo modelinden %15 kadar daha dayanıklı olduğunu göstermiş. 

Smart Fortwo Cabrio daha dayanıklı Kısa süre önce fotoğrafları paylaşılan yeni Smart Fortwo Cabrio, 3 farklı kumaş tavan seçeneği ile, 1.0 ve 0.9 litre olmak üzere 3 silindirli iki farklı motor seçeneği ile satışa sunulacak. 
Youtube Kanalımıza Abone Olun 90 beygire kadar güç üretebilen yeni Smart Fortwo Cabrio, 5 ileri manuel ya da 6 ileri çift kavramalı yarı otomatik şanzıman ve diğer tüm detayları ile birlikte Frankfurt Otomobil Fuarı'nda tanıtılacak. 

Mercedes-Benz grubunun öne çıkacağını tahmin ettiğimiz Frankfurt Otomobil Fuarı'nda, yeni S-Class Cabriolet, C-Class Coupe ve C63 AMG Coupe modelleri de dikkat çekecek.Shiftdelete