Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HONDA 2&4 CONCEPT HEM MOTOSİKLET HEMDE OTOMOBİL

Başlamasına iki hafta kalan 2015 Frankfurt Otomobil Fuarı öncesi, Honda fuarda görücüye çıkaracağı yeni projesini açıkladı.  "2...

Başlamasına iki hafta kalan 2015 Frankfurt Otomobil Fuarı öncesi, Honda fuarda görücüye çıkaracağı yeni projesini açıkladı. 

"2&4" isimli proje, adından da anlaşılacağı gibi iki ve dört tekerleği aynı gövdede topluyor. Çılgın projenin en heyecan verici yanı ise bunun piste özel değil yollarda yasal olarak kullanılabilecek bir araç olması. 

Honda tarafından yayınlanan basın bildirisinde ortaya çıkan aracın, Japon üreticinin MotoGP canavarında kullandığı V4 motordan güç alacağı söyleniyor. 

Honda'nın hem otomobil hem de motosiklet tasarımcılarının ortak çalışması olan 2&4 için yayınlanan görsel ise F1 benzeri bir araca işaret ediyor. 

Yarım görselden detaylı bir şeyler çıkarmak çok zor ancak sokaklarda dolaşan bir F1 düşüncesi bile oldukça heyacan verici. Honda tarafından "otomobilin manevra kabiliyetini ve motosikletin özgürlük hissini yansıttığı" söylenen gizemli aracı 15 Eylül'de Frankfurt Otomobil Fuarı'nda ortaya çıkacak.sabah