Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MERCEDES-BENZ EYLÜL AYINA ÖZEL FIRSATLAR

Mercedes-Benz Türk, otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Eylül ayına özel kampanyalarla avantajlı faiz ve ödeme seçenekleri sun...

Mercedes-Benz Türk, otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Eylül ayına özel kampanyalarla avantajlı faiz ve ödeme seçenekleri sunuyor. 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Eylül ayında, A-Serisi, B-Serisi ve CLA’da 85.000 TL kredi tutarı için % 0,69 avantajlı faiz oranı, GLA, C-Serisi, C-Coupé, E-Serisi ve GLK modellerinde ise 125.000 TL’den başlayıp 180.000 TL’ye varan kredi tutarları için % 0,89’dan başlayan faiz oranı imkânı sağlıyor. 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Eylül ayı kampanyası kapsamında, 2.691 TL’den başlayan aylık ödeme ve 36 aya varan vadelerde geri ödeme seçeneğiyle müşteriler Mercedes-Benz modellerine sahip olabiliyorlar.

Ayrıca Eylül ayına özel Mercedes-Benz B-Serisi otomobil alımlarında 2.103 TL’den başlayan aylık ödemeler ve 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanmak mümkün. 

“Işıklı Mercedes-Benz Yıldızı” Araç Aksesuarı 
Birçok Mercedes-Benz otomobil modellerinde uygulanabilen “Işıklı Mercedes-Benz Yıldızı” aksesuar paketi kapsamında, anahtarınızla aracınızın kapı kilidini açtığınızda veya aracınızın kapısı açtıldığında radyatör ızgarasının üzerindeki yıldız logosu fiber optik kablolar ve LED teknolojisi sayesinde mükemmel bir görünüm ile yanıyor. 

“Işıklı Mercedes-Benz Yıldızı” aksesuarı avantajlı fiyatlarla Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde sunuluyor.  

Mercedes-Benz “Mobilo” hizmeti ile yolunuza devam edin
Teknik arızalanma, kaza, hırsızlık gibi olaylar sonucu aracın çalıştırılamaz veya çalıştırılması sakıncalı olması durumunda, Mercedes-Benz otomobil müşterileri 444 62 44 Mercedes-Benz iletişim hattı üzerinden ücretsiz olarak Mobilo hizmetinden yararlanabiliyor. 

Yerinde yardım, çekici, yedek araç, konaklama, danışmanlık gibi birçok hizmetin sunulduğu Mobilo, ilk 2 yıl koşulsuz geçerli olup, Mercedes-Benz Türk yetkili servisleri tarafından yapılan periyodik bakım işlemleri sonucunda birer yıl uzatılabilmektedir. 

Mercedes-Benz otomobillere periyodik muayene öncesi ücretsiz ön kontrol 
Mercedes-Benz Türk, otomobil müşterilerine zorunlu periyodik araç muayenesinden önce Mercedes-Benz yetkili servislerinde ücretsiz ön kontrol fırsatı sunuyor. Bu sayede kullanıcılar, araçlarının trafiğe çıkış tarihinden itibaren 3. yılda ve takip eden her 2 yılda bir zorunlu olan periyodik muayeneden hızlı, eksiksiz ve tam şekilde geçmeyi neredeyse garanti altına alıyor. 

Mercedes-Benz Türk ücretsiz olarak sunduğu bu ön kontrol hizmeti kapsamında; araç ve müşterilere muayene mevzuatına uygun kontroller eğitimli ve uzman bir ekip tarafından sunuluyor. Kontrol sırasında orijinal yedek parça testi de yapılırken tespit edilen kusurlar kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetle müşterilere sunuluyor.  

Mercedes-Benz hafif ticari araçlarda sabit faiz oranı
 Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in 2015 model Yeni Sprinter ve Yeni Vito için sunduğu kampanya kapsamında tüm vadelerde sabit % 1,15 faiz oranı ile kurumsal müşteriler 551 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanabilirler. Yeni Vito’yu tercih eden bireysel müşteriler ise aylık 573 TL’den başlayan ödemeler ile farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabilirler. 

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile sınıfında Euro 6 motora geçen tek araç olan 2015 model Yeni Sprinter okul servisi, Eylül ayında avantajlı kampanyalarla sunuluyor.  

2. El Hafif Ticari Araç kampanyaları 
Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in 2. El hafif ticari araç markası Used1 altında Eylül ayında takas kapsamında alınmış 2. El araçlar için sunduğu kampanya kapsamında % 1,15 sabit faiz oranıyla kurumsal müşteriler ayda 551 TL’den, bireysel müşteriler ise 573 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanabilirler.  

Mercedes-Benz yağmurluk hediyesi 
Eylül ayı boyunca Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinin mekanik atölyelerinde 450 TL ve üzeri orijinal yedek parça alışverişi yapan hafif ticari araç sahiplerine Mercedes-Benz yağmurluk hediye ediliyor.