Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HONDA CİVİC SEDAN 56 BİN 990 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA

Civic Sedan modeli için 56 bin 990 TL’den başlayan cazip fiyatlar sunan Honda, Eylül ayına özel birbirinden çekici fırsatlar sunan kampanya...

Civic Sedan modeli için 56 bin 990 TL’den başlayan cazip fiyatlar sunan Honda, Eylül ayına özel birbirinden çekici fırsatlar sunan kampanya düzenledi. 

Honda Türkiye, 30 Eylül tarihine kadar geçerli olan kampanya ile Civic Sedan sahibi olmak isteyen Hondaseverlere özel fırsatlar hazırladı. 

Honda Civic Sedan 1.6 Dream benzinli manuel modeli için 56 bin 990 TL’den başlayan fiyatlardan düzenlenen kampanya kapsamında Elegance ve Executive donanımlarında açılır tavan, ısıtmalı koltuk ve xenon farlar standart olarak yer alıyor. 

Kampanya kapsamında ayrıca Executive veya Black Edition versiyonları tercih edildiğinde 2 bin 250 TL’lik navigasyon hediye ediliyor.  

30 bin TL’ye 18 ay yüzde 0,92 faiz oranlı kredi 
Honda Civic Sedan modeline kredi kullanımı ile sahip olmak isteyen otomobilseverlere ayrıca 30 bin TL için 18 ay vadede yüde 0,92’lik faiz oranı uygulanıyor. 

Ödemelerine 2016 yılında başlamak isteyen Hondaseverler, Eylül ayında alacakları Honda Civic Sedan otomobilleri için ödemeye Mart 2016’da başlayabiliyorlar. Honda ayrıca otomobilini yenilemek isteyen müşterilerine bin 500 TL takas desteği de sunuyor.