Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

LANCIA YPSILON SAHIPLERI 5 YIL BOYUNCA TRAFIK SIKIŞIKLIĞINI TOMTOM ILE AŞACAK

Yeni Lancia Ypsilon, TomTom’un canlı trafik bilgisine sahip navigasyon sistemiyle sunulacak. Lancia Ypsilon sahipleri 5 yıl boyunca trafik ...

Yeni Lancia Ypsilon, TomTom’un canlı trafik bilgisine sahip navigasyon sistemiyle sunulacak. Lancia Ypsilon sahipleri 5 yıl boyunca trafik sıkışıklığını görüp alternatif rotalara yönelecek 

TomTom canlı trafik bilgisini içeren navigasyon sisteminin Lancia Ypsilon modelindeki UConnect 5” Radyo Nav multimedia sistemine entegre edildiğini açıkladı. 

Gömülü Uconnect 5” Radyo Nav bilgi-eğlence sistemi, güncel haritalar ile ilk kez tam bir TomTom deneyimi sunuyor. Sistem, aynı zamanda TomTom'un en son rotalama motoru, beş yıl boyunca birinci kalite TomTom Trafik hizmeti ve bunun yanısıra canlı hız kameraları, hava uyarıları ve yerel İlgi Çekici Nokta aramaları gibi TomTom hizmetlerini de içeriyor. 

 TomTom Otomotive Ürünleri Başkan Yardımcısı Jan-Maarten de Vries konuyla ilgili şunları söyledi: “Yeni Lancia Ypsilon sürücülerine, TomTom’un en iyi bağlı navigasyonunu sunmaktan mutluyuz. 

Beş yılı kapsayan bağlı hizmetlerimizle bu, şimdiye kadar bir Lancia Ypsilon’da sürücülere sunulan en kapsamlı paket. Bu paket sürücülerin seyahatlerini daha hızlı ve daha iyi bilgilendirilmiş hale getiriyor.” FCA’s Uconnect ™ CANLI teklifinin bir parçası olan TomTom bağlı hizmetler, aynı zamanda Fiat 500, Fiat 500x, Jeep Renegade’de mevcut ve Avrupa'da daha seçili modellerde ve ülkelerde satışa sunulacak. * Bulunabilirlik, www.driveuconnect.eu sitesinden kontrol edilebilir. 

TomTom bağlı hizmetler:
• Traffic: TomTom Trafik, güncel trafik bilgilerini kullanarak sürücüleri varacakları yere daha hızlı ulaştırır. 
• Hız kameraları: Mobil ve sabit hız kamera uyarıları 
• Yerel arama: Sürücüler süpermarketten yerel benzin istasyonuna kadar her yeri arayabilir ve doğruca oraya gidebilirler. 
• Hava: Sürücüler lokal ve 5 günlük hava durumunu alarak planlarını buna gore yapabilir. .