Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

JAGUAR F-PACE İN İLK FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Jaguar ilk crossover modeli F-Pace’i tamamen ortaya koyan ilk fotoğrafını otomobil dünyası ile paylaştı.  Uzun süredir yayınladığı te...

Jaguar ilk crossover modeli F-Pace’i tamamen ortaya koyan ilk fotoğrafını otomobil dünyası ile paylaştı. 

Uzun süredir yayınladığı teaser fotoğraflarla otomobil dünyasını iyice meraklandıran Britanyalı üreticinin paylaştığı son fotoğraf yeni crossover modelin profilini gözler önüne seriyor. 

17 Eylül’de kapılarını ziyaretçilere açacak olan Frankfurt Otomobil Fuarı’nda görücüye sunulacak olan “aile spor otomobili”nin temelinde üreticinin C-X17 konsepti yer alıyor. 
Bu nedenle otomobil dünyasına çok da yabancı olmayan bir tasarıma sahip olan crossover Jaguar’ın yeni alüminyum ağırlıklı iQ[AI] platformu üzerinde yer alıyor. Britanyalı üretici F-Pace’in motor seçenekleri ile ilgili henüz bir bilgi paylaşmamış olmasına karşın, crossover’ın JLR’ın Ingenium dört silindirli motor gamına ve ayrıca 3-litre V6 ve 5-litre V8 motor seçeneklerine sahip olacağı tahmin ediliyor. 

Crossover’ın ayrıca yaklaşık 485 km’lik menzile sahip olacağı söylenen tamamen elektrikli bir seçeneğe sahip olacağı da konuşuluyor. Jaguar’ın Solihull, Britanya’da yer alan fabrikasında üretilecek olan F-Pace önümüzdeki yıl satışa çıkacak.haber7