Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODADAN 1500 TL TAKAS DESTEĞİ

Skoda yeni modelleriyle birlikte ürün atağına devam ederken, yaz kampanyalarıyla ürün gamındaki modelleri avantajlı fırsatlarla kullanıcıla...

Skoda yeni modelleriyle birlikte ürün atağına devam ederken, yaz kampanyalarıyla ürün gamındaki modelleri avantajlı fırsatlarla kullanıcılara sunuyor. 

Her zevke ve her ihtiyaca uygun pratik modeller sunmasıyla dikkat çeken Skoda, rekabetçi fiyatlara sahip otomobillerle araç sahibi olmayı kolaylaştırıyor. 

Sınıfındaki en pratik modellerin başında gelen Yeni Fabia, geniş iç hacme sahip Rapid Sedan, Rapid Spaceback modelleri, SUV tarzıyla Yeti ve her ihtiyacı karşılayan Octavia avantajlı takas indirimleriyle* sunuluyor. 
Bu modellere 17 Ağustos tarihine kadar 1.500 TL takas indirimiyle Skoda Yetkili Satıcıları’nda ulaşmak mümkün olacak. 1.4-1.6 lt TDI dizel motor ve DSG çift kavramalı otomatik şanzıman seçeneklerinin de dahil olduğu kampanya, her bütçeye hitap edecek modellerle dikkat çekiyor. 

 *Bu kampanyaya Fabia 1.2 TSI benzinli motorlar dahil değildir. *1.500 TL takas indirimi Euro6 emisyon normundaki modellerde geçerlidir