Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MOBİL DELVAC 90’INCI YAŞINI KAMYONCU DOSTLARIYLA KUTLUYOR

Bu yıl 90. yıldönümünü kutlayan dünyanın ilk dizel motor yağı markalarından biri olan Mobil Delvac, ‘Mobil Delvac Dostları’ programı ile 31...

Bu yıl 90. yıldönümünü kutlayan dünyanın ilk dizel motor yağı markalarından biri olan Mobil Delvac, ‘Mobil Delvac Dostları’ programı ile 31 Ağustos-18 Eylül tarihleri arasında kamyon sürücüleriyle bir araya gelecek 

Gebze, Bursa, İzmir, Konya, Ankara ve Kayseri’deki kamyon garajlarında kurulacak aktivite alanlarında; Pascal Nouma, Cem Arslan, Sefa Doğanay ve Bay Tahmin ekibi ‘Mobil Delvac Dostları’ ile buluşacak 

ExxonMobil’in; 1925 yılından bu yana dizelle çalışan ticari araç motorları ve güç aktarma sistemleri için ürettiği ticari araç yağ serisi Mobil Delvac, ‘Mobil Delvac Dostları’ programı kapsamında kamyon sürücüleriyle buluşacak. 
Program, Türkiye’nin farklı lokasyonlarında yer alan ve kamyon sürücülerinin uğrak yeri olan 6 noktada, 31 Ağustos-18 Eylül 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek. Program kapsamında kurulan etkinlik çadırında ünlü isimler şovlar ve söyleşiler yapacak. Yakıt tasarrufu, güvenlik ve motor koruması konularında kamyonculara verilecek eğitimlerin yanında ayrıca eğlenceli aktiviteler de düzenlenecek. 

Sürpriz isimlerden Mobil Delvac Dostları’na destek ‘Mobil Delvac 90’ıncı Yıl’ temasıyla gerçekleşecek etkinliklerde bu yıl; eski futbolcu Pascal Nouma ve Best FM’in sevilen programcısı Cem Arslan, komedyen Sefa Doğanay ve fenomen spor programı Bay Tahmin’in yorumcuları Murat Özarı ve Fikret Engin kamyoncularla bir araya gelecek. Ünlüler performanslarıyla Mobil Delvac Dostlarına keyifli saatler yaşatacaklar. 

ExxonMobil Türkiye Pazarlama Müdürü Gamze Bozkurt, Mobil Delvac Dostları programıyla ilgili olarak; “90 yıldır dizel motorların koruyucusu Mobil Delvac ailesi olarak Türkiye’de gelenekselleşen bir etkinliğe imza attığımız için gurur duyuyoruz. Her yıl düzenlediğimiz Mobil Delvac Dostları programımız sayesinde, Türkiye’nin pek çok yerinden binlerce kamyoncu dostumuzla bir araya geliyoruz. 

Onları, iş stresinden biraz olsun uzaklaştıracak etkinlikler organize ederek moral desteği sağlamaya çalışıyoruz. Bu yıl dostlarımız için çok özel programlar hazırladık. Etkinlik alanlarında ünlü konuklarımızın katılımıyla eğlenceli saatler geçireceklerini umuyoruz” dedi.