Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

AFAD ACİL MÜDAHALELER İÇİN TOYOTA HILUXI SEÇTİ

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) operasyonel müdahaleler için tercihini Toyota Hilux’tan yana kullandı.  Türk...

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) operasyonel müdahaleler için tercihini Toyota Hilux’tan yana kullandı. 

Türkiye’nin her yerinde afetler ve acil durumlara en kısa sürede müdahalelerde bulunan AFAD, zor yol koşulların üstesinden kolayca gelen 30 adet Toyota Hilux’ı bünyesine katarak daha da güçlendi. 

En zorlu arazi şartlarında bile kullanım kolaylığı ve üstün performansı ile öne çıkan Toyota Hilux “durdurulamaz” kimliği ile biliniyor. Pazara sunulduğu 2004 yılından bu yana tüm dünyada 6 milyona yaklaşan satışıyla da dikkat çekiyor. 
 Kalite, güvenilirlik ve dayanıklılığın simgesi olmaya devam eden Hilux, Kuzey kutbuna ulaşan lastik tekerlekli ilk araç olma özelliğini de taşıyor. 

Efsanevi pick-up Toyota Hilux, sofistike dış görünüşüyle beğeni toplarken, ferah iç mekanı, zengin donanım seviyesi ve rafine kalite anlayışı ile binek otomobil konforunu sunuyor.