Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BİTAKSİ İLE YOLCULUĞUNU SEVDİKLERİNLE PAYLAŞ

Akıllı telefon uygulaması BiTaksi, yolculukları harita üzerinden gerçek zamanlı olarak paylaşımına ve takibine olanak veren yeni özelliğini...

Akıllı telefon uygulaması BiTaksi, yolculukları harita üzerinden gerçek zamanlı olarak paylaşımına ve takibine olanak veren yeni özelliğini duyurdu. 

Taksi ile çocuğunuzu bir yere gönderdiniz ama aklınız devamlı onda... Başına bir şey gelir mi? Güvenli bir şekilde yolculuk ediyor mu? Acaba ulaştı mı? Ya da geç saatte bir yere gideceksiniz. İlk yaptığınız iş, bindiğiniz taksinin plakasını bir yakınınıza mesaj atmaksa size iyi bir haberimiz var. 
Akıllı telefondan taksi çağırma uygulaması BiTaksi yolculuğu yakınlarınızla paylaşmanızı sağlayan geliştirmesini duyurdu. Yeni özellik sayesinde bindiğiniz taksinin sürücü ve plaka bilgilerini, sürücü puanını, aracın haritada nerde bulunduğunu, SMS, WhatsApp ya da diğer sosyal ağlar aracılığıyla dilediğiniz biriyle paylaşabilir, onların da yaptığınız yolculuğu gerçek zamanlı olarak takip etmesini sağlayabilirsiniz.