Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YERLİ OTOMOBİL AVRUPANIN EN BÜYÜK ŞOVUNDA

Yerli otomobil VOLKICAR, Avrupalıların “Ölüm Dönüşü” ismini verdiği gösteride başrolde!  VOLKICAR, 18 metre yüksekliğinde çelik kons...

Yerli otomobil VOLKICAR, Avrupalıların “Ölüm Dönüşü” ismini verdiği gösteride başrolde! 

VOLKICAR, 18 metre yüksekliğinde çelik konstrüksiyon üzerinde 360 derece dönerek yapılan gösteri izleyenlerin yüreklerini ağızlarına getiriyor. 
Havada ters dönüp turuna devam eden Türk malı otomobil VOLKICAR’ı yüzbinler ayakta alkışlıyor. Önce Tükiye’de, ardından Türki cumhuriyetlerde şimdi ise Avrupa’da otomobilseverleri ayağa kaldıran Volkicar, bu gösteri ile eğlence sektörü kulvarında yeni bir çığır açıyor. 

Küçük yapısı ve sevimli tasarımı, eğlenceli ve kıvrak sürüş dinamikleri, güçlü ve ilgi uyandıran sesi ile Volkicar, şov dünyasının da tercih ettiği otomobil olmaya başladı. 

VOLKICAR FİZİK KURALLARINI ZORLUYOR 
İtalya’nın Ravenna şehrindeki eğlence parkını yılda 1 milyon 600 bin kişi ziyaret ediyor. 

VOLKICAR’ın başrolde olduğu gösterinin 800 binden fazla otomobilsever tarafından izlenmesi bekleniyor. Otomobille yapılan gösteriler içinde oldukça zorlu kabul edilen şov şimdilik sadece İtalya’da yapılıyor. 

Daha önce, Moldova, Türkmenistan, Azerbaycan, Lübnan ve Bulgaristan’a satışı yapılan ve yarışları düzenlenen Volkicar, bir süre önce İtalya’ya ihraç edilerek Avrupa’ya da ayak basmıştı. 

Avrupa’da ilk kez gerçekleştirilen “Ölüm Dönüşü” şovunda kullanılan Volkicar, fizik kurallarını zorluyor. Büyük ilgi gören gösteri sonunda izleyiciler VOLKICAR’ı dakikalarca ayakta alkışlıyor.

VOLKAN IŞIK: BAŞKA SEÇENEK YOK! 
Volkicar’ın tasarımcısı ve üreticisi Volkan Işık, gösteri ile ilgili şunları söyledi: “Bu riskli gösteride VOLKICAR’ın tercih edilmesinin başlıca sebepleri; sağlamlığı, güvenliği, hafif oluşu ve tabii ki küçük, sevimli ve ilgi çekici görüntüsü. Aslında bu özellikleri sağlayan başka da seçenek yok! Volkicar’ın gördüğü ilgi bizi gururlandırıyor.” TÜRK 

ÜRETİCİLERDEN BEKLENEN HAMLEYİ VOLKICAR YAPTI İtalya’dan sonra Almanya ve İspanya’daki eğlence parklarında “VOLKICAR’la Ölüm Dönüşü” gösterisi yapılması için görüşmeler başladı. 

İşbirliğinin geliştirilmesi ile ilgili dünya devi firmayla görüşmeler 18 Temmuz itibari ile İtalya’da başlayacak. Volkicar 5 yıl önce üretilmeye başlandığı ilk günden bu yana kendi ekonomisini yaratıp ticari altyapısı ile ilgi görmeye devam ediyor.