Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

DENİZBANKTAN MTV ÖDEMELERİNE 6 TAKSİT

DenizBank, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini 7 Ağustos 2015 tarihine kadar DenizBank kredi kartları ile gerçekleştiren müşterilerine 6 t...

DenizBank, Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini 7 Ağustos 2015 tarihine kadar DenizBank kredi kartları ile gerçekleştiren müşterilerine 6 taksit fırsatı sunuyor. 

MTV ödemeleri DenizBank şubeleri, DenizBank İletişim Merkezi, AçıkDeniz İnternet Bankacılığı ve gib.gov.tr aracılığıyla yapılabiliyor. 

DenizBank hayata geçirdiği yenilikçi kampanyalar ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Düzenlenen son kampanya kapsamında; 01 Temmuz – 07 Ağustos 2015 tarihleri arasında “Motorlu Taşıtlar Vergisi” ve “Trafik Para Cezası” ödemelerini DenizBank kartları ile ödeyen müşterilere 6 taksit fırsatı sunuluyor. 
MTV ve trafik cezası ödemeleri, DenizBank şubeleri ile AçıkDeniz İnternet Bankacılığı, DenizBank ATM’leri 4440800 no'lu telefon hattı veya www.gib.gov.tr internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebiliyor. 

Kampanyaya ilişkin değerlendirmelerde bulunan DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran,"Hayat Deniz'de Güzel söylemimiz doğrultusunda yenilikçi uygulamalarımız ile sektöre öncülük ederken, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak, onlara ödeme kolaylığı sağlayacak kampanyalarımızı hayata geçirmeye devam ediyoruz. 

Bu çerçevede MTV ve trafik para cezası ödemelerinin 7 Ağustos 2015 tarihine kadar 6 taksitte ödenebilmesine olanak tanıyan uygulamamızı başlattık. 

Bu açıdan bakıldığında 6 taksit seçeneğiyle müşterilerimize en uzun vadeyi sağlayan banka konumundayız. Yenilikçi ürün ve kampanyalarımıza önümüzdeki dönemde de devam ederek kart pazarındaki payımızı artırmayı hedefliyoruz." dedi.