Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOMTOM TRUCKER 6000 ILE KAMYONCUYU TRAFIKTEN KURTARACAK

Dünyanın navigasyon devi TomTom, bugün kamyon ve çekicilere özel tasarlanan taşınabilir navgasyon cihazı TomTom Trucker 6000’i tanıttı.  ...

Dünyanın navigasyon devi TomTom, bugün kamyon ve çekicilere özel tasarlanan taşınabilir navgasyon cihazı TomTom Trucker 6000’i tanıttı. 


 TomTom Trucker 6000, rota, sürücü özellikleri, araç tipi, boyut, ağırlık, yük ve hız sınırına göre rota belirliyor. Ödüllü TomTom Traffic ve gelişmiş rota teknolojisi ile sürücülerin gerçek zamanlı trafik bilgisine ulaşması sağlanıyor. 

Radar ve Tehlike Bölgesi uyarısı TomTom Trucker 6000, sürücüleri rotaları üzerindeki hız kameraları ve Tehlike Bölgesi konusunda uyarıyor. 

Cihaz aynı zamanda sürücülere trafik sıkışıklığının başladığı noktayı bildirerek alternative rota sunuyor. TomTom Tüketici Ürünleri Kurucu Ortağı ve Yönetici Direktörü Corinne Vigreux, “Kamyoncular için en önemli konu teslimatı zamanında yapmaktır. 

TomTom Trucker 6000, kamyonlara özel rota ile birlikte tüm dünyada trafik bilgilerini sunarak zaman limiti içinde teslimatlarını tamamlamalarını sağlıyor. Misyonumuz kullanıcıların olmak istedikleri yere her zaman daha hızlı ulaşmalarını sağlamak.” TomTom Trucker 6000, ömür boyu haritaları ile ekstra ödeme sürprizi yaşatmıyor. 

Kullanıcılar yılda 4 kez güncellenen haritalar ile her zaman en güncel bilgiye ulaşıyor. TomTom Trucker 6000, Haziran ayının ikinci haftasından itibaren tüm Avrupa’da satışa sunulacak.