Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PIRELLI’DEN ONLINE LASTİK EĞİTİM PORTALI

Pirelli, tüketicilerinin yanı sıra bayilerinin de hayatlarını kolaylaştıran çalışmalara imza atmaya devam ediyor.  Pirelli, tüketici...

Pirelli, tüketicilerinin yanı sıra bayilerinin de hayatlarını kolaylaştıran çalışmalara imza atmaya devam ediyor. 

Pirelli, tüketicilerle olan ilişkinin ve lastik konusundaki bilincin artırılmasında çok büyük görevler üstlenen bayilerinin eğitimi için Türkiye’de lastik sektöründe bir ilk olan Tyre Campus Online Eğitim Platformu’nu hayata geçirdi. 

 Her alanda doğru lastik kullanımının önemine dikkat çeken Pirelli, çeşitli üniversiteler ve liselerde gerçekleştirdiği eğitimlerin yanı sıra bayilerinin de eğitimine çok büyük önem veriyor. Pirelli, bayilerinin eğitimi için lastik sektöründe bir ilk olan ‘Online Lastik Eğitim Portalı’nı uygulamaya başladı. 
Oto ve Hafif Ticari araç lastikleri satışı sırasında bayilerin müşterilere marka ve lastik hakkında daha detaylı bir bilgilendirme yapmalarına olanak sağlayan uygulama, ürünlerin ve performans kriterlerinin de daha akılda kalıcı olmasına olanak sağlıyor. 

Lastik testi, Pirelli ürün yelpazesi, ürünlerin özellikleri, tüketiciye uygun lastik ve homologasyonlar derslerinin yanı sıra çalışanlar, son dönemde piyasaya çıkan yeni desenlerden de haberdar olma fırsatı yakalayacak. 

Derslerin sonunda yer alan ‘Test’ kısmını da dolduracak çalışanlar, bütün eğitimleri başarıyla tamamladıkların da ‘Sertifika’ almaya hak kazanacaklar.