Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MİTSUBİSHİ ATTRAGE SIFIR FAİZ KAMPANYASI

Temsa Motorlu Araçlar, sınıfında CVT otomatik şanzıman seçeneği sunan tek araç olan Mitsubishi Attrage’ı satın almak isteyenler için kaçırı...

Temsa Motorlu Araçlar, sınıfında CVT otomatik şanzıman seçeneği sunan tek araç olan Mitsubishi Attrage’ı satın almak isteyenler için kaçırılmayacak bir kredi kampanyası düzenledi. 

Temsa Motorlu Araçlar, sınıfında CVT otomatik şanzıman seçeneği sunan tek araç olan Mitsubishi Attrage’a sahibi olmak isteyenler için özel bir kampanya düzenledi. 

Kampanya kapsamında, Mitsubishi Attrage’lar 20.000 TL’lik kredi, %0 faiz ve 12 aya varan vade ile satışa sunuluyor. Temsa Motorlu Araçlar Yetkili Satıcıları, 10 Haziran’da başlayacak olan kredi kampanyası hakkında detaylı bilgi almak ve Attrage’ı yakından tanımak isteyenleri bekliyor. 
Mitsubishi Attrage, CVT otomatik şanzıman seçeneğinin yanı sıra; hafifletilmiş gövdesi, aerodinamik yapısı, geniş iç hacmi, yüksek donanım, güvenlik özellikleri ve düşük yakıt tüketimiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. 

Mitsubishi Attrage, 100 kilometrede ortalama 4,9 litre yakıt tüketimi ve ortalama 113 g/km CO2 salınımıyla segmentinde fark yaratıyor. Artık tüm Mitsubishi modelleri 5 yıl/100.000 kilometre garanti altında… 

Dünyanın önde gelen otomotiv üreticilerinden Mitsubishi Motors, yeni satılacak araçlarını 5 yıl/100.000 km boyunca garanti altına alıyor. Söz konusu düzenleme, Mitsubishi markalı Pajero, Outlander, ASX, Lancer, Attrage ve Space Star binek araçlar ile L200 pikap modellerini kapsıyor.