Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BENIM HARLEYIM ILE TÜRKIYEYE YARATICILIĞINI GÖSTER

Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley-Davidson tarafından geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ‘‘Benim Harley’im...

Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley-Davidson tarafından geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen ‘‘Benim Harley’im’’ yarışmasında ikinci yıl heyecanı başlıyor. 

Yarışma kapsamında Harley Davidson sahipleri, modifiye ettikleri ve kendi imzalarını taşıyan birbirinden orijinal Harley-Davidson modelleri ile yarışacak. 

Harley severler tarafından büyük ilgi toplayan yarışmanın ikincisi için son başvuru tarihi ise 31 Temmuz. Harley-Davidson tarafından Türkiye’de ikincisi düzenlenecek “Benim Harley’im’’ yarışması bu yıl da Harley Davidson tutkunlarına yaratıcılıklarını ispat etme fırsatı sunuyor. 

Tüm Türkiye’den Harley Davidson sahiplerinin kişiselleştirerek kendi tarzlarını yansıttıkları Harley’leri ile 31 Temmuz tarihine kadar başvurabilecekleri yarışmanın lokal finalleri 5 Eylül tarihinde Harley Davidson İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya bayiilerinde düzenlenecek. 
Katılımcılar Street, Performance ve Touring kategorilerinin yanı sıra İzleyici Özel Ödülü’nün de sahibi olmak için birbirleriyle yarışacak. 3 Ekim’de İstanbul’da gerçekleştirilecek ulusal finalde ise lokal finalistler karşı karşıya gelecek. 

Motosiklet severlerin tutkuyla bağlı olduğu Harley-Davidson, motosiklet tutkunlarına karakterlerini yansıtan ve kendi imzalarını taşıyan modelleri yaratma imkanı veriyor. Harley-Davidson ‘nın sınırsız modifiye seçeneği sayesinde motosiklet tutkunları, sıradanlıktan sıyrılıp kendilerine özel eşsiz modellerini yaratabiliyor. 

Birçok Harley-Davidson orijinal parça ve aksesuar seçeneği ile Harley severler motosikletlerini 10000’den fazla farklı şekilde modifiye edip ruhlarındaki tutkuyu ve hayal güclerini bütün dünyaya gösterebiliyorlar. 

Motorlarını tutkuyla ve hayal güçleriyle modifiye eden ya da etmek isteyen Harley severler, yarışma ile ilgili daha fazla bilgiye en yakın Harley Davidson bayilerinden ulaşabilirler.