Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VİSA FIA FORMULA E’YE SPONSOR OLDU

Avrupa’nın lider ödeme sistemleri sağlayıcısı Visa Europe, FIA Formula E Şampiyonası’nın 9 Mayıs’ta Monaco ePrix ile başlayan ve 23 Mayıs’t...

Avrupa’nın lider ödeme sistemleri sağlayıcısı Visa Europe, FIA Formula E Şampiyonası’nın 9 Mayıs’ta Monaco ePrix ile başlayan ve 23 Mayıs’ta DHL Berlin ePrix, 27/28 Haziran tarihlerinde ise Londra ePrix ile sürecek yarışların resmi ödeme hizmetleri sponsoru oldu. 

Tamamen elektrikle çalışan yarış araçlarını kullanan 10 takımın yarıştığı FIA Formula E, FIA (Fédération Internationale de l'Automobile - Uluslararası Otomobil Federasyonu) tarafından organize ediliyor. 

Visa Europe ve FIA Formula E işbirliği, Visa Europe Satış ve Pazarlama Direktörü Mark Antipof ve Formula E CEO’su Alejandro Agag’ın katıldığı bir toplantı ile duyuruldu. Mark Antipof konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İki inovatif markanın mükemmel bir birlikteliği olarak gördüğümüz bu işbirliğinden büyük heyecan duyuyoruz. Visa Europe’un vizyonu, tüm Avrupa’da ödemelerin daha akıllı çözümlerle, daha kolay ve her zamankinden daha güvenli şekilde yapılmasını sağlamak. 
Formula E’nin elektrikli otomobil yarışlarında ve geleceğin motor teknolojisinde devrim yaratacak yaklaşımıyla, bu işbirliğinin her iki tarafın geleceği şekillendirme hedefine katkı sağlayacak tamamlayıcı bir birliktelik yarattığına inanıyorum”. Formula E CEO’su Alejandro Agag ise “Formula E, temiz enerji ve sürdürülebilirliği teşvik ederken, diğer yandan gelecekte elektrik kullanımındaki değişime de liderlik ediyor. 

Visa Europe’un inovatif çözümler konusunda sergilediği öncü vizyonu, pazardaki engin tecrübesi ile geniş erişim ağı, bu geleceği gerçekleştirmek, geleceği hayata geçirmek açısından bu işbirliğini çok önemli bir adım haline getiriyor” dedi.