Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA SERVİSLERİNDE % 30 İNDİRİM FIRSATI

Toyota’nın “Yaz Servis Günleri Kampanyası” Forever Kartı olan Toyota sahiplerine büyük avantajlar sağlamaya devam ediyor.  30 Hazira...

Toyota’nın “Yaz Servis Günleri Kampanyası” Forever Kartı olan Toyota sahiplerine büyük avantajlar sağlamaya devam ediyor. 

30 Haziran tarihine kadar sürecek “Yaza Merhaba Fırsatları” kampanyası kapsamında Toyota Plazalara gelen Toyota sahipleri, 2010 yılı ve öncesi modellerde yüzde 15’ten başlayan yedek parça, yüzde 20’den başlayan işçilik ve yüzde 30 oranında fren paketi ile yağ değişim paketi indirimlerinden yararlanacaklar. 

Ayrıca tüm modellerde Toyota Forever kart indirimlerine ilave olarak 1 lt’lik Toyota orijinal motor yağı ile Bridgestone, Michelin ve Lassa lastik alımlarında bir sonraki bakımda kullanılmak üzere 80 TL’lik hediye çekinin de sahibi olacaklar. 

Toyota plazalarda yapılan bakımlar sonrasında kazanılan puanlar, aracın Forever Kart’ına yüklenecek. Forever Kartı bulunan Toyota sahipleri, “Yaz Servis Günleri Kampanyası” ile puanlarını artıracak ve kazandıkları puanlar ile elde ettikleri statüye göre birçok indirimin yanında BP istasyonlarından depolarını daha ekonomik dolduracaklar. 

Toyota sahiplerinin tüm bu indirim ve büyük avantajlardan yararlanmak için yapmaları gereken tek şey, otomobillerini yaz bakımı için kendilerine en yakın Toyota Plazaya götürmek ve çok kolay bir şekilde Forever Kart başvuru formunu doldurmak olacak.