Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SEAT İBİZA YENİLENDİ

Seat, küçük sınıftaki iddialı modeli Ibiza’Yı yeniledi. LED destekli farlar aracın dış tasarımını kuvvelendirirken, yeni 16 ve 17 inçlik al...

Seat, küçük sınıftaki iddialı modeli Ibiza’Yı yeniledi. LED destekli farlar aracın dış tasarımını kuvvelendirirken, yeni 16 ve 17 inçlik alaşım jantlar da aracın şıklığını artırıyor. 
Kabindeki malzeme kalitesi artırılan otomobilin direksiyon simidi, hava kanalları ve müzik sistemi de revize edilmiş. 

Kişileştirme seçenekleri de artık daha fazla olan makyajlı Ibiza’da müşteriler çift renk kombinasyonları da tercih edebilecekler.Navigasyon sistemi de elden geçirilen özellikler arasında. 
Motor kaputunun altında giriş seviyesi olarak üç silindirli 1.0 litrelik motor sunulmaya başlanacak. 75 HP güç üretecek bu motorun, 95 ve 110 HP güç üreten versiyonları da olacak. 1.4 litrelik TSI motor 150 HP güç ve 250 Nm tork sunacak ve aktif silindir teknolojisi ile birlikte sunulacak. 
Dizel kısmında ise klasik TDI motor korunacak ve bu motorların güçleri 75 HP, 90 HP ve 105 HP olarak tercih edilebilecek. Altı ileri manuel şanzımanla kombine edilmiş motorların, 110 HP’lik TSI ve 90 HP HP’lik TDI versiyonları opsiyonel olarak çift kavramalı DSG otomatik şanzımanla satın alınabilecek.Automagg