Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CONTİNENTAL YAZA TAVLA KAMPANYASI

Continental, 4 adet otomobil, 4x4 veya hafif ticari lastik satın alacak müşterileri için Mayıs ayı sonuna kadar tüm kredi kartlarına 8 taks...

Continental, 4 adet otomobil, 4x4 veya hafif ticari lastik satın alacak müşterileri için Mayıs ayı sonuna kadar tüm kredi kartlarına 8 taksit imkanı sunuyor. 

Ayrıca kampanya dahilinde özel tasarımlı şık bir tavla-santranç takımı da hediye ediliyor. Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, özel kampanyası ile yaza ”merhaba” diyor. 

Kampanya kapsamında Mayıs ayı sonuna kadar Continental’in yetkili bayi ve satış noktalarından Continental marka, 4 adet otomobil, 4x4 veya hafif ticari lastik satın alan müşterilerine 8 ay taksit imkanı sunuluyor. 
Tüm kredi kartı sahiplerinin yararlanabileceği kampanya kapsamında hediye edilecek özel tasarımlı tavla-satranç takımı ile de kullanıcıların yaz mevsimine eğlenceli bir başlangıç yapmaları hedefleniyor. 31 Mayıs 2015 tarihine kadar geçerli olacak kampanya, kampanyaya katılan bayilerde ve stoklarla sınırlıdır.