Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HYUNDAİ BLUE CARD SAHİPLERİNE YÜZDE 15 İNDİRİM FIRSATI

Satış Sonrası Hizmetlerindeki iddiasını sürdüren Hyundai, Blue Card sahiplerinin yüzünü gülümsetecek bahara özel yeni bir servis kampanyası...

Satış Sonrası Hizmetlerindeki iddiasını sürdüren Hyundai, Blue Card sahiplerinin yüzünü gülümsetecek bahara özel yeni bir servis kampanyası sunuyor. 

20 Nisan - 16 Mayıs tarihleri arasında geçerli olmak üzere periyodik bakım, fren, debriyaj, süspansiyon, egzoz, klima parça ve işçiliklerinde yüzde 15 fiyat avantajı tüm Blue Card sahiplerini Hyundai Yetkili Servisleri’nde bekliyor olacak. 

Hyundai’nin hayatı kolaylaştıran sadakat programı Blue Card, hem yetkili servislerde hem de farklı marka ortaklıkları ile 16 Mayıs tarihine kadar özel bir kampanya ile sahiplerinin karşısına çıkıyor. 
Blue Card sahipleri kampanya boyunca tatilden kuru temizlemeye, sağlıktan kitabevine kadar kampanyaya katılan markalarda da yüzde 40’a varan indirimler ve fırsatlar elde etmiş olacak. Bu avantajların yanında ayrıca 4 adet Bridgestone, Continental, Lassa veya Michelin marka yaz lastiği alımlarında da 80 TL + KDV periyodik bakım indirimi Blue Card sahiplerine sunulacak. 

Hyundai, aracına ücretsiz check-up yaptırmak, Blue Card ile birlikte sunulan avantajlardan yararlanmak ve en yeni Hyundai modelleriyle test sürüşü yapmak isteyen tüm müşterilerini Yetkili Servisleri’ne davet ediyor. 

Kendilerine en yakın Hyundai Yetkili Satıcı ve Servisleri’ni öğrenmek ve Blue Card hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler www.hyundai.com.tr ve www.hyundaibluecard.com.tr adreslerini ziyaret edebilirler.

Hiç yorum yok