Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CITROËN NİSANDA 0 FAİZ AVANTAJI SUNUYOR

Citroën, Nisan ayında sıfır faiz ve cazip koşullar ile otomobil sahibi olma fırsatı sunuyor.  Citroën’nin tüm binek ve ticari modelle...

Citroën, Nisan ayında sıfır faiz ve cazip koşullar ile otomobil sahibi olma fırsatı sunuyor. 

Citroën’nin tüm binek ve ticari modelleri için geçerli olan kampanya kapsamında; otomobil severlere 20 bin TL’lik kredi kullanımında 20 ay %0 faiz seçeneği veya diğer tutar ve vadelerle %0,94 faizli kredi avantajı sunuluyor. 

Nisan ayı süresince devam edecek kampanya fırsatı ile Citroën’nin en çok tercih edilen “C4 Cactus” ve “C4 Picasso” modellerinin tüm versiyonlarına avantajlı fiyatlarla sahip olunabilecek. Kendine özel stili, geniş bagaj ve iç hacmi, düşük yakıt tüketimleriyle öne çıkan motor seçenekleri ile fark yaratan Citroën binek ve ticari araçları cazip faiz avantajlarıyla otomobil severlere sunuluyor. 
Ezber bozan tasarımıyla Dünya’nın en prestijli ödüllerinden “2015 WORLD CAR DESIGN OF THE YEAR” seçilen C4 Cactus, Nisan ayına özel ödeme fırsatları ile Citroën bayilerinde. C4 Cactus, Airbumps®, özel alüminyum jantları ve tavan barları ile dikkat çekici bir model. Cactus’ü çepe çevre kaplayan Airbump®, ön-arka tamponlar ve kapılarda yer alıyor. 

Çikolata rengi, koyu gri, kum gri, siyah olmak üzere dört farklı renkte sunulan Airbump®: Yumuşak deri ile kaplı olan bu hava kapsülleri amortisör görevi görerek, otomobili dışarıdan gelecek ufak darbelere karşı koruyor. Zorlu kullanım testlerinden başarıyla geçen Airbump®lar aracın bakım ve onarım maliyetlerinin de düşmesine katkıda bulunuyor. 

C4 Cactus ile şehir içi sürüş keyfe dönüşüyor Citroën C4 Cactus, tüm araç komutlarının tek ekrandan yapabilme kolaylığını sağlayan 7’’ dokunmatik tableti, kanepe görünümlü geniş ön koltukları ve tavana yerleştirilen yolcu hava yastığı (Airbag in Roof teknolojisi) sayesinde daha geniş oturma alanı sunuyor. C4 Cactus’ün şık bir valizi andıran Top Box torpido gözü, aynı zamanda işlevselliği ve kolay erişebilir olmasıyla kullanıcıya büyük rahatlık sağlıyor. 

Özel yüksek ısı izolasyonlu panoramik cam tavanı ise içeri giren ışığı filtrelerken, kullanıcıları UV ışınlarından koruyor. Ayrıca düşük yakıt tüketimi değerleri için optimize edilmiş platformunu yeni nesil motorlarla birleştiriliyor. Magic Wash” sistemi ile C4 Cactus, rakiplerinden ayrışan bir başka pratik ve verimli özelliği ile de öne çıkıyor. 

Benzer tüm otomobillerden daha az su sarfiyatı ile ön camların etkin şekilde temizlenmesini sağlayan sistem, camı yıkarken yaşanan problemleri ortadan kaldırıyor. 

C4 Picasso ve Grand C4 Picasso ailelerin tercihi olmaya devam ediyor 5 kişilik Citroën C4 Picasso ve 7 kişilik Citroën Grand C4 Picasso modelleri de Nisan ayı boyunca avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor. 7 inçlik dokunmatik ekran ve kişiselleştirilebilir 12 inçlik HD panoramik gösterge ekranı ile teknolojiyi zirveye taşıyan C4 Picasso etkileyici tasarımı ve yüksek donanım özellikleri ile fark yaratıyor. 

C4 Picasso'nun özellikle 5 kişilik versiyonu sadece bir aile otomobili değil, aynı zamanda bireysel kullanıcıların da beğenerek kullandıkları bir model olma özelliğini taşıyor. 7 kişilik versiyon ise kalabalık aile otomobili olarak tercih ediliyor. 

Kullanıcılara binek konforu sunmaya yönelik olarak üretilen Citroën ticari araçlar; güç, yakıt tasarrufu, güvenlik alanlarında yüksek performans sergiliyor. Yolculukları konforlu ve keyifli hale getiren Citroën ticari araçlarda da %0 faiz ve %0,94 faizli kredi avantajı sunuluyor. Citroën binek ve ticari araçlar, Nisan ayı kampanya fırsatları ile Citroën bayilerinde…

Hiç yorum yok