Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HONDA MOTOSİKLETLERDE 0 FAİZ KAMPANYASI

Dünyanın en büyük motosiklet üreticisi Honda, tüm modellerinde geçerli özel ödeme kampanyası başlattı.  20 Nisan – 31 Mayıs tarihleri ar...

Dünyanın en büyük motosiklet üreticisi Honda, tüm modellerinde geçerli özel ödeme kampanyası başlattı. 
20 Nisan – 31 Mayıs tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında Honda motosikletlerini Bonus Card ile alan müşteriler, 5 bin TL için 9 taksitte yüzde 0 faiz fırsatından yararlanıyorlar. 

Türk motosikletseverler tarafından en çok tercih edilen Spacy modeli, sahibinin özgürce gezmesi veya trafiğe takılmadan yol alması için geliştirildi. İşyeri sahiplerinin siparişlerini hızlıca ve kolaylıkla ulaştırıp mutlu müşterilere erişmelerini de sağlayan Spacy, sunduğu özelliklerle hem kişisel hem de ticari kullanımlar için her ihtiyacınıza cevap verebilen bir scooter.


Güçlü ve güvenilir performansı, kolay kullanımı ve içinizden geldiği gibi kullanmanıza olanak tanıyan çok amaçlı tasarımı ile Spacy, zarif olmanın yanı sıra son derece de ekonomik. Euroasia Motobike EXPO 2015 Fuarı ile birlikte Türkiye’de satışa sunulan yeni Spacy Alfa, ön tasarımda yeni far ve sinyal tasarımıyla dikkat çekiyor. 

Yüzü değişen modelin stop grubu da yenilenirken kullanışlılığı artırmak üzere sele arkası portbagajın da şekli değiştirildi. Spacy Alfa ile birlikte gösterge panelinde de yenilik yapılırken ayrıca yolcu için kaydırmaz özellikte lastik ayak desteği eklendi. 

Bildik Spacy kalitesinin sürdürüldüğü Spacy Alfa’da çalınmaya karşı önlem olarak yeni anahtar sistemine görev verildi. Tüm bunlara ilave olarak tamamen yenilenen 110 cc’lik motor start-stop sistemiyle donatılarak menzil litre başına 8 km artırıldı.

Hiç yorum yok