Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

BMW URBAN CROSS 2017’Yİ BEKLİYOR

BMW’nin model gamında X1’in altına yerleştireceği yeni giriş seviye crossover modelinin detayları yavaş yavaş gün ışığına çıkıyor.  ...

BMW’nin model gamında X1’in altına yerleştireceği yeni giriş seviye crossover modelinin detayları yavaş yavaş gün ışığına çıkıyor. 

Urban Cross veya 1 Serisi Sport Cross adı ile anılacağına inanılan yeni modelin yaklaşık dört metre uzunluğa ve coupe’yi andıran tavan çizgisiyle kendine has bir tasarıma sahip olacağı söyleniyor. 

Yeni crossover’ın alçak tavan çizgisinin kullanışlılığı negatif yönde etkileyerek, aracın bagaj hacmini 330 litre ile sınırlandıracağı da söyleniyor. 
Alman Auto Motor &Sport dergisinin haberi, yeni küçük crossover’ın kabininin Bavyeralı üreticinin 2 Serisi Active Tourer modelinde yer alan kabini andıracağını, ancak yeni kabinde modern bir anlayışa ve yeni dokunmatik ekrana sahip infotainment sistemine yer verileceğini iddia ediyor.

2017 yılında satışa çıkacağı söylenen BMW Urban Cross’un motor seçeneklerinin ise markanın 2 Serisi Active Tourer modelinden alınması bekleniyor. Yeni crossover ile ilgili söylentiler arasında plug-in hibrit sistem de yer alıyor. ajansotomobil

Hiç yorum yok