Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLKSWAGEN TİCARİ ARAÇ’TAN CARAVELLE VE TRANSPORTER’A ÖZEL AVANTAJLAR

Volkswagen Ticari Araç, uygulamaya aldığı yeni kampanyasında Caravelle ve Transporter modellerinde cazip fırsatlar sunuyor.  Kampany...

Volkswagen Ticari Araç, uygulamaya aldığı yeni kampanyasında Caravelle ve Transporter modellerinde cazip fırsatlar sunuyor. 


Kampanyada ayrıca, Volkswagen Doğuş Finans (VDF) işbirliğinde özel kredi uygulamasından yararlanmak da mümkün. Volkswagen Ticari Araç, değişik motor seçenekleri ve kullanıcısına sunduğu konforla sınıfının en çok tercih edilen modellerinden biri olan Transporter ile kendi sınıfını yaratan Caravelle modellerine özel avantajlar sunuyor. 
Kampanya süresince, yüzde 5’e varan indirim olanağının sunulduğu Volkswagen Caravelle model araçlar 84 bin 100.TL’den başlayan fiyatlarla alınabiliyor. Transporter modellerin anahtar teslim fiyatında yüzde 4’e varan indirim uygulanan kampanyada Transporter Panel Van 55 bin 290.TL’den, Transporter Kombi ise 66 bin 250.TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 

Özel kredi imkanı Kampanyada ayrıca, Volkswagen Ticari Araç’ın VDF (Volkswagen Doğuş Finans) ile ortaklaşa yürüttüğü yüzde 1,02’lik Volkswagen Ticari Araç Özel Kredi oranı imkanından yararlanmak da mümkün. Krediye vdf'nin iki sigorta ürününün eklenmesi durumunda faizler yüzde 0,92'ye kadar geriliyor.


Hiç yorum yok