Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOYOTA PLAZA ALJ’NİN BAŞARILARI ÖDÜLLENDİRİLDİ

ALJ Otomotiv A.Ş., Toyota Bayi Ağı içinde düzenlenen 2014 Ödül Programı çerçevesinde, başarılarına bir yenisini daha ekledi.  Toyota...

ALJ Otomotiv A.Ş., Toyota Bayi Ağı içinde düzenlenen 2014 Ödül Programı çerçevesinde, başarılarına bir yenisini daha ekledi. 

Toyota Plaza ALJ İstanbul, Toyota Türkiye’nin belirlediği başarı kriterlerine göre; Bayi Performans, Bayi Satış Performansı, Mutlak Müşteri Memnuniyeti ve Üstün Başarı Ödüllerinde birinciliğe layık görüldü. Toyota Plaza ALJ İstanbul, Satış Sonrası Performans Ödülleri’nde de ikinciliği kazanırken birincilik Toyota Plaza ALJ Ankara’nın oldu. 
Toyota Plaza ALJ Ankara aynı zamanda Bayi Satış Performans Ödülleri’nde de ikinciliğe uzandı. İstanbul Çekmeköy’de 8 bin, Ankara’da da 11 bin metrekarelik alanda Toyota’nın Satış, Servis, Yedek Parça, Sigorta ve İkinci El hizmetlerini uzman ekip kadrosu ile yürüten ALJ Otomotiv A.Ş. için en önemli konuların başında müşteri memnuniyeti geliyor. 

ALJ Otomotiv A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Gökhan Aşıkoğlu, Toyota’nın insana saygı prensibini ilke edinmiş ALJ’yi en iyi şekilde temsil ettiklerini belirterek “Müşterilerimize verdiğimiz ürün ve servislerin kalitesini artırmak için durmadan çalışıyoruz. 

Sürekli gelişim, topluma katkı ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızın bir sonucu olarak bu ödüllere layık görüldük. Tüm çalışanlarımızın gayretiyle bu başarıyı elde ettik” dedi.

Hiç yorum yok