Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KAMİL KOÇ MCDONALD'S KAMPANYASI

Kamil Koç Mcdonalds kupon kampanyasında 30 Nisan 2015 tarihine kadar Kamil Koç seyahatlerinizde biletinizle birlikte verilen kuponla McDona...

Kamil Koç Mcdonalds kupon kampanyasında 30 Nisan 2015 tarihine kadar Kamil Koç seyahatlerinizde biletinizle birlikte verilen kuponla McDonald’s restoranlarında; Double McChicke Menü Alana McChicke Menü Bedava İki Kahve 3,90 TL 2 McFlurry 6,90 TL fırsatlarında yararlanabilirsiniz. 

Kampanya Detayları Kamil Koç seyahatlerinizde biletinizle birlikte verilen kuponla 9 Mart – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında kampanyaya katılan McDonald’s restoranlarından faydalanabilirsiniz. İnternetten alınan biletlerde kampanyadan faydalanmak için size en yakın bilet satış noktalarından biletinizle birlikte McDonald’s kampanya kuponunuzu alabilirsiniz. 
Kampanyadan faydalanabilmek için Kâmil Koç kuponunun kasa görevlisine iletilmesi gerekmektedir. Kamil Koç ve McDonald’s kampanyayı dilediği zaman sonlandırma ve kampanya sürecini değiştirme hakkına sahiptir. 

McDonald’s AloServis siparişlerinde geçerli değildir. Kampanya başka promosyonlarla birleştirilemez. Ürünlerin sunumuna servis takımı dahil değildir. McChicken® menü orta boy patates ve içecek ile servis edilir.

Hiç yorum yok