Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CENEVRENIN YILDIZI YENI SKODA SUPERB OLDU

Skoda, üçüncü jenerasyon Superb'i ilk kez Cenevre Motor Show'da beğenilere sundu. Tasarım anlamında markanın yeni yüzünün nasıl ola...

Skoda, üçüncü jenerasyon Superb'i ilk kez Cenevre Motor Show'da beğenilere sundu. Tasarım anlamında markanın yeni yüzünün nasıl olacağını da sergileyen Skoda, Cenevre’de markanın yüksek dinamizme sahip yanlarını da vurguladı. 

Geçtiğimiz yıl tanıtılan VisionC konsept otomobilin üretime taşınmış versiyonu olan Superb, Cenevre'de herkesin merakla incelediği bir modellerin başında geldi. 

Dış tasarımının yanı sıra Yeni Superb teknolojik özellikleriyle de öne çıktı. Genişlik ve konfor açısından sınıfının standartlarını bir kez daha belirleyen Superb, aynı zamanda 625 litre ile sınıfındaki en geniş bagaj hacmini sunuyor.

Teknoloji açısından Skoda için bir dönüm noktası olan Superb, Dinamik Şasi Kontrolü özelliğine de sahip. Böylece sürücü, spordan konfora kadar istediği sürüş modunu tercih edebiliyor. 

Yeni motorları sayesinde ağırlığı 75 kg kadar azaltılan yeni Superb, şimdi geliştirilmiş aerodinamik özellikleriyle yüzde 30 daha az yakıt tüketimine ve CO2 emisyonuna sahip. 4x4 seçeneği de sunulacak olan Superb, Ağustos ayında Türkiye'de satılmaya başlanacak.

Hiç yorum yok