Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YENI VOLKSWAGEN PASSAT ALLTRACK CENEVREDE TANITILACAK

Alman marka, dünyanın en önemli otomobil fuarları arasında gösterilen Cenevre Otomobil Fuarı'nda Passat Alltrack'ı tanıtacak.  ...

Alman marka, dünyanın en önemli otomobil fuarları arasında gösterilen Cenevre Otomobil Fuarı'nda Passat Alltrack'ı tanıtacak. 

Passat Variant üzerine inşa edilen Passat Alltrack 27.5 mm yerden daha yüksek.Plastik gövde parçalarına yer verilen otomobilde, arka ve ön tampondaki süslemeler dikkat çekiyor.Aracın alt tarafında da oluşabilecek hasarları indirgemek için paslanmaz çelik bir plaka kullanılıyor.

Passat Alltrack'da standart olarak sunulan 4MOTION dört tekerlekten çekiş sistemi sunuluyor. Bu sistem yalnızca gerektiğinde devreye giriyor. Yol koşullarında yalnızca ön tekerleklerinden ilerleyen Passat Alltrack, gerekli gördüğünde ise gücü arka akslara da aktarıyor. 

Otomobilin bir dikkat çekici noktası da standart olarak diferansiyel kilidi sunuluyor olması Volkswagen, Passat Alltrack'a "Off Road" sürüş modunu da ekleyerek, otomobilin zor yol koşullara da adapte olması sağlamış. 

Volkswagen Passat Altrack'ın kaputunun altında 150 HP'lik 1.4 TSI ve 220 HP'lik 2.0 TSI motorlara ek olarak 2.0 litrelik TDI motorun 150 HP, 190 HP ve 240 HP'lik üç farklı versiyonu yer alıyor. Benzinli ve dizel versiyonların en güçlü seçenekleri XDS+(elektronik diferansiyel kilidi) ile birlikte geliyor.sabah

Hiç yorum yok