Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SKODA OCTAVIA ÖDÜLE DOYMUYOR

Skoda markasının kalbi olarak konumlandırılan Octavia modeli, üçüncü jenerasyonuyla yeni ödüller almaya devam ediyor. Çok yönlü ve çekici b...

Skoda markasının kalbi olarak konumlandırılan Octavia modeli, üçüncü jenerasyonuyla yeni ödüller almaya devam ediyor. Çok yönlü ve çekici bir model olduğunu kanıtlayan Octavia, 2013’ten bu yana 44 ödül kazanmayı başardı. 


Dünya çapında önemli başarılar yakalayan ve pratik özelliklerinin yanı sıra çekici tasarımıyla beğeni toplayan Octavia modeli, kazandığı ödüllerle de bu başarısını taçlandırmaya devam ediyor. Dünya çapında 500 bin adet satış rakamını aşan üçüncü jenerasyon Octavia, 2014 satışlarını yüzde 8.1 oranında artırdı. 

Avrupa satışları ise 2014’te yüzde 22.5 artış gösterdi. Skoda’nın Octavia modeli, kazandığı ulusal ve uluslararası 44 ödülle birlikte dünya çapında başarısını kanıtladı. 

Octavia’nın; Sedan, Combi, RS ve 4x4 versiyonları gibi çok geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Pratik, konforlu ve çevre dostu özellikleri Octavia’yı sınıfında farklı bir noktaya da taşıyor. Piyasaya çıktığından bu yana ulusal ve uluslararası alanda 44 ödül toplayan Octavia, sınıfının en çok ödül kazanan modellerinin başında geldi. 

Bu ödüller arasında Almanya, Çek Cumhuriyeti, Çin, Rusya ve hatta Avustralya’dan gelen ödüller yer alıyor. Octavia son dönemde de “Yılın Çevreci Otomobili, AMS Yılın Otomobili, Slovenya Yılın Otomobili, Yılın 4x4’ü, Belçika Yılın Aile Otomobili, Almanya Yılın Filo Ödülü, Red Dot Tasarım Ödülleri’nde Mansiyon Ödülü, Yılın Sedanı, Polonya Kadınların Aile Otomobili Ödülü, Hindistan’da En iyi Premium Sedan Ödülü“ nü kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Hiç yorum yok