Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

SEAT TA 3 BİN TL YE VARAN İNDİRİM

SEAT, Leon, Ibiza ve Altea XL modellerinde avantajlı fiyat fırsatları sunuyor. Ibiza’nın 35 bin 900TL’den başlayan fiyatlarla sunulduğu kam...

SEAT, Leon, Ibiza ve Altea XL modellerinde avantajlı fiyat fırsatları sunuyor. Ibiza’nın 35 bin 900TL’den başlayan fiyatlarla sunulduğu kampanyada ayrıca, Leon ve Altea XL rekabetçi fiyatlarla satışa sunuluyor. 


 SEAT, Şubat ayı boyunca devam edecek kampanyasında üç modeli; Leon, Ibiza ve Altea XL için avantajlı fiyatlar ve cazip indirimler sunuyor. 

2015 model Leon 1.2 TSI 2014 model fiyata. Kampanyada SEAT’ın en ilgi gören model ailelerinden biri olan Leon’lar 49 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sunuluyor. 

Kampanyada ayrıca, Leon’un dizel versiyonlarında 3 bin TL’ye varan indirim olanağı da mevcut. Ibiza 1.4 85 hp Reference modelinde de fırsat devam ediyor Kampanya kapsamında SEAT’ın en çok ilgi gören modeli Ibiza’da da avantajlı fırsatlar devam ediyor. 

Ibiza 1.4 85hp Reference modeline, 35 bin 900 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla sahip olunabiliyor. Geniş aileler için büyük fırsat SEAT’ın kampanyasına dâhil ettiği ve özellikle geniş aileler tarafından tercih edilen modeli Altea XL, 64 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

 I-Tech donanım paketine sahip Altea XL, otomatik şanzımanlı ve 105 HP güç üreten 1.6 TDI motor seçeneğiyle ailelerin beğenisini şimdi fiyat avantajıyla da kazanıyor. Ön ve arka park sensörü, bluetooth ve direksiyondan kumanda edilebilen vites sisteminin standart olarak sunulduğu I-Tech paketinde ayrıca, titanyum rengi 16 inç alüminyum alaşım jantlar da mevcut.

Hiç yorum yok