Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

MAKYAJLI RANGE ROVER EVOQUE CENEVRE AUTOSHOWDA SERGİLENECEK

Yerden yüksek ve 4 tekerlekten çekişli araçların şehirleri istila etmesinin ardından yeni trend olan coupe formlu SUV'ların en önemli t...

Yerden yüksek ve 4 tekerlekten çekişli araçların şehirleri istila etmesinin ardından yeni trend olan coupe formlu SUV'ların en önemli temsilcilerinden Range Rover Evoque makyajlandı. 

Cenevre Otomobil Fuarı'nda sahneye çıkacak makyajlı modelde bir dizi kozmetik değişikliklerin yanı sıra yeni bir motor da sunuluyor.

2016 Range Rover Evoque'un yeniden tasarlanan tamponu, daha büyük hava girişleri, küçük oynamalar yapılan ızgarası, adaptif LED farları ve yeni alaşım jantları dış tasarımında öne çıkan yeniliklerden.İç mekanda ise 2016 Evoque, yeni kapı basamakları, koltukları ve 8 inç'lik dokunmatik ekrana entegre edilen ve güncellenen bilgi-eğlence sistemiyle dikkat çekiyor.

Ayrıca makyajlı Evoque'da ağabeylerinden alınmış All-Terrain Progress Control(Her Türlü Arazide İlerleme Kontrol) sistemi de sunuluyor.Makyajlı Evoque'un en dikkat çeken yeniliği ise Jaguar Land Rover'ın Ingenıum motor ailesine ait ve tamamen alüminyumdan üretilen 150 HP ve 180 HP olmak üzere iki farklı güç seçeneğine sahip TD4 turbo dizel motoru.

Bu ünite selefine göre 20-30 kg daha hafif.Makyajlı modelin kaputunun altında Si4 turbo beslemeli 240 HP güç üreten benzinli motor da yerini almış. Bu motorla Evoque 0'dan 100 km/s hızını 7.6 saniyede tamamlarken, aracın maksimum hızı ise 217 km/s olarak açıklanıyor.

Hiç yorum yok