Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

HONDA CİVİC ŞİMDİ AL TEMMUZ 2015 TE ÖDE

2015 model Honda Civic Sedan’ı Şubat ayında almak isteyenler, ödemelere Temmuz ayında başlayabilmenin yanı sıra araçlarını takas etmek iste...

2015 model Honda Civic Sedan’ı Şubat ayında almak isteyenler, ödemelere Temmuz ayında başlayabilmenin yanı sıra araçlarını takas etmek istediklerinde 1.500 TL takas desteğinden yararlanabiliyorlar.

30 bin TL’lik kredi kullanarak Civic Sedan almak isteyenlere ise aylık yüzde 0,78 faiz oranı uygulanıyor. Honda, 2015 model Civic Sedan’a özel yeni bir kampanya hazırladı. Kredi kullanarak Civic Sedan satın alan Hondaseverler 28 Şubat 2015 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında taksit ödemelerine Temmuz 2015’te başlarken, cazip faiz oranlarından da yararlanabiliyorlar. 

 Civic Sedan sahibi olmak isteyenler “Şimdi al Temmuz 2015’te öde” kampanyasıyla 28 Şubat 2015 tarihine kadar benzinli veya LPG’li motor seçeneklerinde 18 ay vadeli 30 bin TL’lik kredi kullanımında aylık yüzde 0,78 faiz oranı uygulanıyor. Aracını getirip yeni bir Honda Civic Sedan sahibi olmak isteyenlere ise 1.500 TL takas desteği sağlanıyor. 

Yenilenen Civic Sedan teknolojik ve konforlu Yenilenerek tüm versiyonlarında artık tamamen yeni jantlara, yeni iç mekan renklerine, yeni radyatör paneli tasarımına, lastik basıncı kontrol sistemine ve Türkçe ara yüze sahip i-MID bilgi ekranına kavuşan Civic Sedan, Premium donanım seviyesinden itibaren eller serbest telefon görüşmelerini destekleyen bluetooth sistemi de standart olarak bulunuyor. 

Elegance donanım seçeneğinde açılır tavana, otomatik yıkama tertibatlı xenon farlara ve ısıtmalı koltuklara da yer verilen Civic Sedan’ın tamamen yeni Executive seviyesindeyse deri döşemeler, akıllı anahtar ve park sensörleri standart sunuluyor.

Hiç yorum yok