Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

DİSCOVERY SPORT GÜVENLİK ÖDÜLÜNÜN SAHİBİ OLDU

Discovery Sport'un Güvenlik Ödülü, Land Rover'ın standart olarak etkili ve gelişmiş güvenlik sitemleri sunmada gösterdiği büyük baş...

Discovery Sport'un Güvenlik Ödülü, Land Rover'ın standart olarak etkili ve gelişmiş güvenlik sitemleri sunmada gösterdiği büyük başarıyı kanıtlıyor. 

Sınıfındaki çıtayı yükselten yeni Discovery Sport, araçtaki yolcular ve yayalar için olağanüstü koruma sağlıyor ve daha önce Avrupa'daki NCAP çarpışma testinde en yüksek derece olan beş yıldızla derecelendirilen özellikler sunuyor. 

What Car? Discovery Sport'a övgülerini şu şekilde ifade ediyor: "Burada en etkileyici olan nokta, Land Rover'ın beş yıldızlı NCAP derecelendirmesi için gerekli standartların ötesine geçmiş olmasıdır. Yetişkin koruma özelliği yılın en yüksek ikinci puanı, çocuk ve yaya koruması son derece güvenilir ve güvenlik desteği derecelendirmesi rakiplerinin çok üstünde." 

Tüm model yelpazesinde standart olarak sunulan Bağımsız Acil Durum Freni özelliğine ek olarak, Discovery Sport daha güvenli bir sürüş için ileri teknolojiden akıllı bir şekilde yararlanır. Dijital stereo bir kamera kullanan otomobil, potansiyel çarpışma tehlikelerini önceden fark ederek sürücüyü uyarır, çarpma etkisinin önlenmesi veya azaltılması gerektiğinde acil freni devreye sokar. 

Küçük bir SUV için sınıfının birincisi bir özellik olarak Discovery Sport'ta motor kapağının üst arka kısmından otomatik açılan yaya hava yastığı standarttır. Discovery Sport aynı zamanda Dinamik Denge Kontrolü, Elektronik Çekiş Kontrolü, Araç Denge Kontrolü, Kilitlenme Önleyici Fren sistemi, Ters Trafik Algılama, Acil Durum Freni Işıkları, şeritten Ayrılma Uyarısı ve Emniyet Kemeri Hatırlatıcı gibi kapsamlı aktif ve pasif güvenlik sistemleri içerir. 

En İyi Geniş SUV ve Fiyat Noktası birincisi Range Rover Sport Range Rover Sport, özellikle SDV6 HSE modeliyle iki yıldır En İyi Geniş SUV seçilerek, sınıfında lider kalitesini ve performansını bir kez daha doğruladı. 

Ödül ile ilgili olarak What Car? şu yorumda bulundu; "Range Rover Sport, BMW X5 ve Mercedes-Benz ML gibi alternatifleri karşısında pahalı görünebilir, ancak aracın içine girdiğiniz an paranızın karşılığını aldığınızı hemen anlıyorsunuz. Paranız varsa Rangie gerçekten eşsiz bir otomobil.

 Yorumda ayrıca motorun "canlı hızlanma" özelliği, HSE modelinin geniş kapsamlı teknik özellikleri ve sunduğu her açıdan mükemmel sürüş özelliği de vurgulanıyor. Range Rover Sport dik yokuşlar, zorlu ve kaygan yüzeyler ile baş ederken otomatik araç hızı kontrolü sağlayan All-Terrain Progress Control sistemi dahil olmak üzere, 2015 yılında daha fazla yenilik ve iyileştirme ile sunuluyor. 

Temel araç performansı bilgilerini sürücünün göz hizasında ön camın alt kısmına yansıtan yeni Head-Up Display seçeneği, modelin sunduğu kullanışlı teknoloji özellikleri arasında yer alıyor. Pazara sunulduğu 2005 yılından bu yana dünya çapında elde edilen yarım milyonun üzerinde satış rakamı da Range Rover Sport'un güçlü cazibesini kanıtlıyor. 

Küçük SUV Fiyat Noktası birincisi Range Rover Evoque Evoque, üç yıl önce ilk kez sunulduğunda Land Rover ve SUV pazarı için bir dönüm noktası oldu. Pazara sunulmasıyla birlikte dünya çapında pek çok övgü ve ödül topladı. Bugüne kadar 160'tan fazla ödül kazandı ve kazanmaya da devam ediyor. 

Hızla Land Rover'ın en çok satan modeli olmayı başardı ve yeni teknik özelliklerin eklenmesiyle cazibesini güçlendirdi. What Car? navigasyon, otomatik farlar, far yıkama sistemi, ısıtmalı ön cam, yağmuru algılayan silecekler ve ön park sezicileri gibi "etkileyici" ve "cazip" özelliklerini vurguladığı yeni Pure Tech'i 22.000 pound üzerindeki fiyat aralığında "en uygun fiyatlı" araç olarak seçti. 

Yolculuk planlamasına ve bilgi hizmetlerine gelişmiş ve kolay erişim sağlayan Land Rover'ın InControl Uygulamaları, arka koltuk eğlence sistemleri, dünyada bir ilk olan lazerli Head-Up Display ve dokuz ileri otomatik şanzıman, Evoque'un sınıfının en ileri teknolojili araçlarından biri olmasını sağlayan temel geliştirmeler arasında yer alır. 

Range Rover, Lüks Otomobil Fiyat Noktası Birincisi What Car? Range Rover 3.0 TDV6 Vogue SE'yi 70.000-100.000 pound fiyat aralığındaki lüks otomobiller arasında pazardaki "en uygun fiyatlı" araç olarak seçti. 

Bireyselliği en yüksek kalitede malzeme ve işçilik ile birleştirerek önemli ölçüde kişiselleştirme fırsatı sunan Land Rover'ın bu başarısı, dünya çapındaki müşterilerinin giderek artan gelişmiş ve çok yönlü zevklerine ayak uydurmayı başardığını doğrular nitelikte. Tüm bu başarılar, her türlü arazi koşuluna uygun olağanüstü performans özelliğinden ödün verilmeden gerçekleştirildi. 

What Car?, "gerçek anlamda her yere gidebilme potansiyeli olan tek lüks otomobil" ve "ister South Kensington gibi seçkin bir semtin sokaklarında, isterse bozuk kırsal yollarda olsun" her zaman bir statü simgesi olarak nitelediği Range Rover'ı eşsiz bir teklif olarak değerlendiriyor. 

Vogue SE etkileyici özellikler sunarken, Land Rover'ın detaylara verdiği önem Range Rover Autobiography ve Autobiography Black modellerinde daha ayrıcalıklı seçeneklerle öne çıkıyor.

Hiç yorum yok