Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

YAPI KREDİ DE MTV ÖDEMELERİNDE 3 TAKSİT

Yapı Kredi, Motorlu Taşıt Vergileri’ni ödemede 3 taksit fırsatı sunuyor.  Yapı Kredi’nin tüm bireysel ve ticari kredi kartı kullanıc...

Yapı Kredi, Motorlu Taşıt Vergileri’ni ödemede 3 taksit fırsatı sunuyor. 

Yapı Kredi’nin tüm bireysel ve ticari kredi kartı kullanıcıları 1-30 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirecekleri 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıt Vergisi (MTV) ödemelerinde 3 taksit imkanına sahip oluyor. 

 Kampanyadan, MTV ödemelerini Yapı Kredi kredi kartı ile yapikredi.com.tr’den, worldcard.com.tr’den, Yapı Kredi şubelerinden veya Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’den yapan müşteriler faydalanabiliyor. 

Ayrıca, MTV ödemelerini hesaplarından ya da kredi kartlarından gerçekleştirenler dünyanın lider araç bakım malzemeleri üreticisi SONAX’ın Hybrid Boya Koruma Paketi’ni yüzde 50 indirim ile alabiliyor. 

Ürünün araca uygulanması ve sonrasında yapılacak işlemler için ise World'e özel 4 taksit imkanı sunuluyor. Bu kampanyaya katılan tüm Yapı Kredi müşterilerine ayrıca SONAX Antifrizli Konsantre Cam Suyu da hediye ediliyor. 

Yapı Kredi’nin SONAX işbirliği ile gerçekleştirilen kampanyasından yararlanmak için ödeme sonrası alınacak dekontun SONAX bayilerine teslim edilmesi yeterli oluyor.

Hiç yorum yok