Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

PEUGEOTTA 3 BİN TL YE VARAN OCAK İNDİRİMİ

Peugeot’da, Ocak ayına özel 2014 modellerde çok cazip avantajlar sunuluyor.  Yeni yıla yeni bir Peugeot ile başlamak isteyen müşteri...

Peugeot’da, Ocak ayına özel 2014 modellerde çok cazip avantajlar sunuluyor. 

Yeni yıla yeni bir Peugeot ile başlamak isteyen müşteriler için 2014 binek modellerinde sınırlı sayıda araç için 2 bin 500 TL’ye varan model yılı indirim fırsatları sizleri bekliyor. 

Ayrıca Partner Tepee’de 3 bin TL’ye varan model yılı indirimleri ile hafif ticari araç sahibi olmak isteyenlere büyük avantajlar sunuluyor. Peugeot 208 almanın tam zamanı Sahip olduğu motor seçenekleri ile mükemmel yakıt tasarrufu sunan Peugeot 208 özel fiyatlar ile Peugeot Yetkili Satıcıları’nda yer alıyor. 

Kampanya kapsamında, müşteriler Peugeot 208 modellerine 2 bin 500 TL’ye varan model yılı indirimi ile sahip olabiliyorlar. Sınırlı sayıda Peugeot 308 için özel avantajlar Yalın tasarımı, i-Cockpit sistemi ile dikkat çeken yenilikçi iç mekanı, yepyeni motor ve şanzıman seçenekleri ile benzersiz yakıt tüketimi ve rekor CO2 emisyonu değerleri ile yepyeni bir sürüş keyfi sunan Peugeot 308 modellerinde sınırlı sayıda araç için 3 bin TL’ye varan model yılı indirimi sunuluyor. 

Hiç yorum yok