Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

CONTİNENTALDEN MTVYİ ŞEKERBANK BONUSCARD İLE ÖDEYEN TÜKETİCİLERE KDV’Sİ BİZDEN KAMPANYASI

Continental, Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Şeker Bonuscard ile ödeyenlere kış dönemine özel “KDV’si Bizden” kampanyasından yararlanma imkanı ...

Continental, Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Şeker Bonuscard ile ödeyenlere kış dönemine özel “KDV’si Bizden” kampanyasından yararlanma imkanı sunuyor. 

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, Gelir İdaresi Başkanlığı sitesi üzerinden Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemesini Şekerbank Bonuscard ile yapan tüm tüketicilere, alacakları Continental lastiklerine özel KDV’si bizden kampanyasından yararlanma imkanı sunuyor. 

15 Şubat 2015’e kadar sürecek kampanyaya tüketiciler, MTV ödemesi yapmak için başvurdukları sırada kendilerine SMS olarak gönderilecek özel bir kod ile katılabiliyor. 

Continental lastik satın almak isteyen tüketiciler bu kodu Continental’in yetkili bayi ve satış noktalarına göstererek, “KDV’si Bizden” kampanyasından yararlanabiliyor. Ayrıca, bu tüketiciler MTV ödemelerini Şeker Bonuscard'ları ile 3 taksitle ödeyebilecekler.

Hiç yorum yok