Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

TOMTOM ASYA VE ORTA DOĞUDADA TRAFIK YOĞUNLUĞUNU GÖSTERECEK

TomTom, otomobil edinme konusunda en hızlı büyüyen 4 pazar olan Tayland, Malezya, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde satışa s...

TomTom, otomobil edinme konusunda en hızlı büyüyen 4 pazar olan Tayland, Malezya, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde satışa sunuldu. 


TomTom, artık 4 önemli ülkede de trafik yoğunluğunu gösterip sürücülerin istedikleri yere daha kısa sürede gitmesini sağlayacak  TomTom (TOM2) bugün TomTom Trafik’in Tayland, Malezya, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde satışa sunulduğunu açıkladı. 

TomTom, 41 ülkede otoyol, ana yol ve tali yollar için en son ve doğru trafik bilgisini sağlıyor. TomTom Trafik, trafik yoğunluğunun arttığını veya dağıldığını ya da yoldaki gecikmelerin ne kadar süreceğini belirten trafik sıkışıklığı tahminini de içeriyor. TomTom Trafik Bölüm Başkanı Ralf-Peter Schäfer konuyla ilgili şunları söylüyor: “TomTom Trafik’in, trafiğin bir problem olduğunu bildiğimiz 4 ana gelişen pazarda lansmanını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. 

Biz sadece sürücülere gitmek istedikleri yere daha hızlı varmalarına yardım etmekle kalmayıp, aynı zamanda trafik akışını daha iyi yönetmek için hükümetler ve işletmeler için önde gelen trafik hizmeti sağlayacağız.’’ Malezya, Suudi Arabistan, Tayland ve Birleşik Arap Emirlikleri dünyada otomobil edinme ve otomobil üretimi konusunda en hızlı büyüyen 4 pazar olarak biliniyor. 

TomTom Traffic olan ülker:  Andora , Almanya , Yeni Zelanda ,İsviçre , Australya , Cebelitarık , Norveç, Tayvan , Avusturya , İrlanda ,Polanya,Türkiye , Belçika, İtalya , Portekiz , Tayland , Brezilya , Lesoto , Rusya , İngiltere , Kanada , Lihtenştayn , San Marino , Amerika Birleşik Devletleri , Çin , Luksemburg , Suudi Arabistan 40 BAE 8 Çek Cumhuriyeti 19 Malezya 30 Singapur , Vatikan, Danimarka , Malta , Güney Afrika , Finlandiya , Monako , İspanya , Fransa , Hollanda , İsveç

Hiç yorum yok