Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

KIA TÜM MODELLERİNDE ÇOK CAZİP YIL SONU FIRSATLARI SUNUYOR

KIA, çok cazip yıl sonu fırsatlarını Aralık ayından itibaren müşterilerine sunuyor.  Yıl sonu kampanyası dahilinde çok özel fırsatla...

KIA, çok cazip yıl sonu fırsatlarını Aralık ayından itibaren müşterilerine sunuyor. 

Yıl sonu kampanyası dahilinde çok özel fırsatları tüm binek ve ticari araç modellerinde sunan KIA, binek araçlarda 7.200 TL’ye, ticari araçlarda ise 3.338 TL’ye varan indirimler ile 2014 yılına damgasını vuruyor. 

KIA’nın Türkiye’de en çok sattığı ürün olan Sportage, 2014 yılı başında daha şık ve daha çekici yeni yüzüne kavuştu. Yüksek standart donanımı ile Sportage, yıl sonu kampanyası dahilinde 63.500 TL’lik başlangıç fiyatıyla KIA Yetkili Satıcıları’nda yer alıyor. 

Euro NCAP değerlendirmesinden aldığı 5 yıldız ile sınıfında öne çıkan Rio modeli ise Aralık ayında 38.400 TL’den başlayan fiyatlarla müşterileriyle buluşuyor. Şık tasarımı, yenilikçi teknolojik özellikleri ve yüksek donanım seviyesiyle KIA’nın C-segmentindeki başarılı ürünü olan cee’d modeli 53.500 TL’den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor. 

KIA’nın 1.25L benzinli motoruyla ekonomik bir kullanım sunan küçük segmentteki aracı Picanto ise, 36.300 TL’den başlayan Aralık ayı fiyatlarıyla satışa sunuluyor. 130 PS gücündeki 2.5L dizel motoru ve 6 ileri düz vitesiyle KIA’nın hafif ticari aracı K2500, yıl sonu kampanyası dahilinde 44.300 TL’den başlayan fiyatlarla KIA Yetkili Satıcıları’nda müşterilerini bekliyor.

Hiç yorum yok