Page Nav

HIDE
TRUE

Son Haberler:

latest

VOLVO İŞ MAKİNELERİNDEN ÖNEMLİ ATILIM!

Volvo İş Makineleri verimliliğini artırmak hedefiyle, gelecek dönemde üreteceği beko-loder ve greyder ürün grupları konusunda önemli kararl...

Volvo İş Makineleri verimliliğini artırmak hedefiyle, gelecek dönemde üreteceği beko-loder ve greyder ürün grupları konusunda önemli kararlar aldı. 

Buna gore adı geçen ürünlerde Volvo İş Makineleri ürün geliştirme ile birlikte üretim faaliyetlerini Çin’deki iştiraki olan SDLG firması çatısı altında yürütecek. Volvo İş Makineleri verimliliği esas alan ve maliyetleri disipline eden bir yaklaşımın sonucu olarak operasyonel yapısını yeniden güncelledi. 

Volvo İş Makineleri’nin 2014 Üçüncü Çeyrek Raporu’nda yer alan açıklamaya göre firmanın Polonya, Hindistan ve Amerika’da ki beko loder ve greyder iş makinesi ürün geliştirme ve üretim faaliyetleri Volvo’ya ait olan SDLG firması tarafından yürütülecek. 

Hedef; Müşteri taleplerine daha iyi cevap vermek Üstün mühendislik teknolojisine sahip üretimler gerçekleştiren Volvo İş Makineleri, bu operasyon ile gelişen iş makinaları pazarında ve iş makinaları sektörünün alt segmentlerinde müşteri taleplerine daha iyi cevap vermeyi hedefliyor.

Hiç yorum yok